Филтри -

Адаптери за пченка Capello од Украина

Резултати од пребарување: 147 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

147 огласа: Адаптери за пченка Capello од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.520 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина
Контактирајте го продавачот
33.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Обухів
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.290 €
Број на редови 8 Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
адаптер за пченка Capello DIAMANT HS8 адаптер за пченка Capello DIAMANT HS8 адаптер за пченка Capello DIAMANT HS8
3
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.440 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 80 мм
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Украина, Zolotonosha
Контактирајте го продавачот
27.500 US$ EUR ≈ 25.360 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2016 Километража 500 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Підгайці
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.040 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5.9 м
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
19.999 US$ EUR ≈ 18.440 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет 25 т/ч Работна брзина 8 км/ч
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 5600 м
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Кам'янець-Подільський
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.140 €
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 10 км/ч
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
адаптер за пченка Capello QUASAR 8
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
адаптер за пченка Capello QUASAR 8
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
адаптер за пченка Capello QUASAR 8 адаптер за пченка Capello QUASAR 8 адаптер за пченка Capello QUASAR 8
3
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Теребовлянський р-н
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 2020 Километража 12 м/ч Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 24.900 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Сахновщина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Rivne
адаптер за пченка Capello QUASAR F8 адаптер за пченка Capello QUASAR F8 адаптер за пченка Capello QUASAR F8
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
26.800 US$ EUR ≈ 24.710 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.050 €
Број на редови 8
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 147 огласа
Прикажи
Претплати се