Филтри -

Адаптери за пченка Case IH од Украина

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

7 огласа: Адаптери за пченка Case IH од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
нови адаптер за пченка Case IH AkturkMakina нови адаптер за пченка Case IH AkturkMakina
2
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 13 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Odessa
адаптер за пченка Case IH 1083 адаптер New Holland
1
Контактирајте го продавачот
2.169 € UAH 95.000 UAH
Број на редови 8
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
адаптер за пченка Case IH 1083 адаптер Case
1
Контактирајте го продавачот
2.169 € UAH 95.000 UAH
Број на редови 8
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
11.900 US$ EUR ≈ 11.140 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
3.000 US$ EUR ≈ 2.807 €
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Белая - Церковь
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.230 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.679 €
Број на редови 11
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Белая - Церковь
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи