Филтри -

Адаптери за пченка Claas

Резултати од пребарување: 102 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

102 огласа: Адаптери за пченка Claas

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
62.950 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
нови адаптер за пченка Claas AkturkMakina нови адаптер за пченка Claas AkturkMakina
2
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 13 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Odessa
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
адаптер за пченка Claas ORBIS 900
1
Контактирајте го продавачот
58.500 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
15.340 € BGN 30.000 BGN
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Silistra
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 7 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 7 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
адаптер за пченка Claas ORBIS 900 AC 3T
1
Контактирајте го продавачот
аукција 19.900 € Со вклучен ДДВ
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
55.900 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 275 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Săcălaz
Контактирајте го продавачот
20.620 € PLN 88.000 PLN
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
11.480 € PLN 49.000 PLN
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
адаптер за пченка Claas Orbis 750 PREIS REDUZIERT !!!
1
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
74.900 € Без ДДВ
Година 2023 Километража 120 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 102 огласа
Прикажи