Филтри -

Адаптери за пченка Claas од Украина

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

16 огласа: Адаптери за пченка Claas од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
нови адаптер за пченка Claas AkturkMakina нови адаптер за пченка Claas AkturkMakina
2
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 13 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
37.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
2.300 US$ EUR ≈ 2.122 €
Број на редови 6
Година 1993 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.510 €
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.840 €
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
19.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 55.350 €
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киевская обл.
Контактирајте го продавачот
100 US$ EUR ≈ 92,25 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
19.600 € Без ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Работна брзина 14 км/ч
Година 06/2007 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
21.500 US$ EUR ≈ 19.830 €
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Новосілки-Гостинні
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.140 €
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киевская обл.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи