Филтри -

Адаптери за пченка Geringhoff

Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

52 огласа: Адаптери за пченка Geringhoff

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 5.989 €
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 76 мм
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Машівка
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Кам'янець-Подільський
адаптер за пченка Geringhoff ROTADISK 8 рядка
1
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
25.200 € Без ДДВ
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
12.780 € PLN 54.500 PLN
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Cekcyn
адаптер за пченка Geringhoff MS 600/F HORIZON
1
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Молдавија, Kishinev
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Babtų sen.
нови адаптер за пченка Geringhoff MS-HORIZON 800 FB
1
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Година 2022 Километража 100 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
адаптер за пченка Geringhoff GERINGOF RD 870B адаптер за пченка Geringhoff GERINGOF RD 870B адаптер за пченка Geringhoff GERINGOF RD 870B
3
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.820 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kustivtsi
Контактирајте го продавачот
150 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.510 €
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Uman
адаптер за пченка Geringhoff MS -SC адаптер за пченка Geringhoff MS -SC
2
Контактирајте го продавачот
324,40 € UAH 14.000 UAH
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
аукција 21.310 € DKK 159.000 DKK
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
41.500 €
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Број на редови 6
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 750 мм Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Полска, PAKOSŁAWICE
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.213 €
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Білоцерківський район
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
19.500 US$ EUR ≈ 17.970 €
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Тинна
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи