Филтри -

Адаптери за пченка Geringhoff од Украина

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

18 огласа: Адаптери за пченка Geringhoff од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
адаптер за пченка Geringhoff ROTADISK 8 рядка
1
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 5.994 €
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 76 мм
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Vinnytsia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
адаптер за пченка Geringhoff GERINGOF RD 870B адаптер за пченка Geringhoff GERINGOF RD 870B адаптер за пченка Geringhoff GERINGOF RD 870B
3
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.830 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kustivtsi
Контактирајте го продавачот
150 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.520 €
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Uman
адаптер за пченка Geringhoff MS -SC адаптер за пченка Geringhoff MS -SC
2
Контактирајте го продавачот
326 € UAH 14.000 UAH
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Кам'янець-Подільський
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.222 €
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Білоцерківський район
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
19.500 US$ EUR ≈ 17.980 €
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Тинна
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Калинівка
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.530 €
Број на редови 8
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
12.600 US$ EUR ≈ 11.620 €
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 4.8 м
Украина, Підгайці
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
28.600 US$ EUR ≈ 26.370 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2011 Километража 500 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Підгайці
Контактирајте го продавачот
27.500 US$ EUR ≈ 25.360 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Суми
адаптер за пченка Geringhoff MS-SC 800B
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се