Филтри -

Адаптери за пченка Maans

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

10 огласа: Адаптери за пченка Maans

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
23.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 8 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
17.650 € UAH 773.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здолбунів
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.650 € UAH 773.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
17.650 € UAH 773.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
17.650 € UAH 773.000 UAH
Капацитет 6.07 ха/час Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.58 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
17.650 € UAH 773.000 UAH
Капацитет 6.07 ха/час Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.58 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
17.650 € UAH 773.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
17.650 € UAH 773.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
17.650 € UAH 773.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
17.650 € UAH 773.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zdolbunov
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи