Филтри -

Адаптери за пченка Massey Ferguson

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

0 огласа: Адаптери за пченка Massey Ferguson

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

Other makes in the section "Адаптери за пченка"

Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.520 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина
адаптер за пченка Krone XCOLLECT 900-3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража 2497 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Schneverdingen
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
33.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Обухів
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.680 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.680 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
48.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, с.Путрівка
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Број на редови 8
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Година 2013 Километража 300 м/ч Ширина на опфаќање
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Година 2010 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање
Франција, Aurice
адаптер за пченка Kemper PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY KEMPER 360 - 2009 ROK - ADAPTACJA CLAAS адаптер за пченка Kemper PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY KEMPER 360 - 2009 ROK - ADAPTACJA CLAAS
2
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
42.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
42.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Zvenyhorodka
адаптер за пченка Geringhoff ROTADISK 8 рядка
1
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 7 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
3.958 € UAH 170.000 UAH
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
15.340 € BGN 30.000 BGN
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Silistra
Контактирајте го продавачот
25.200 € Без ДДВ
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 70 мм Работна брзина 13 км/ч
Година 07/2020 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
LORGER SRL
4 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
12.780 € PLN 54.500 PLN
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Cekcyn
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Претплати се