Филтри -

Адаптери за соја

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Адаптери за соја

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2009 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.800 € UAH 288.000 UAH
Работна брзина 8 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, м. Дніпро
Контактирајте го продавачот
28.570 € UAH 1.210.000 UAH
Работна брзина 8 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Здовбиця
нови адаптер за соја Знижка -10% - Ettaro Flex
1
Контактирајте го продавачот
7.438 € UAH 315.000 UAH
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
34.710 € UAH 1.470.000 UAH
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
адаптер за соја Claas S 750
1
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
11.520 € UAH 488.100 UAH
Капацитет 3.35 ха/час Работна брзина 5 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
8.976 € UAH 380.100 UAH
Капацитет 3.35 ха/час Работна брзина 5 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
31.640 € UAH 1.340.000 UAH
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
адаптер за соја Biso Flex адаптер за соја Biso Flex
2
Контактирајте го продавачот
1.900 US$ EUR ≈ 1.784 €
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Юрченкове
адаптер за соја Biso Flex адаптер за соја Biso Flex
2
Контактирајте го продавачот
1.900 US$ EUR ≈ 1.784 €
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Юрченкове
адаптер за соја Biso Flex адаптер за соја Biso Flex
2
Контактирајте го продавачот
1.900 US$ EUR ≈ 1.784 €
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Юрченкове
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Zolochiv
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се