Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед Agronic

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Адаптери за жетва на сончоглед Agronic

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
23.800 € Без ДДВ
Капацитет 8 ха/час Работна брзина 7 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Франција, Tours

Други марки во делот "Адаптери за жетва на сончоглед"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9.4 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 11.9 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Zvenyhorodka
нови адаптер за жетва на сончоглед Optigép OptiSun нови адаптер за жетва на сончоглед Optigép OptiSun нови адаптер за жетва на сончоглед Optigép OptiSun
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 11.5 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9.43 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 9.4 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 27.140 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Година 2023 Километража 35 м/ч Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.230 €
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина
нови адаптер за жетва на сончоглед Coccinella
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 26
Година Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Турција, Sandıklı / Afyonkarahisar
нови адаптер за жетва на сончоглед Coccinella
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8
Година Километража Ширина на опфаќање 3.41 м
Турција, Sandıklı / Afyonkarahisar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.007 м
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
12.300 € UAH 540.000 UAH
Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна брзина 12 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 13 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9.45 м
Турција, Konya
адаптер за жетва на сончоглед Metalagro AD Sunspeed 12-70
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
19.522 US$ EUR ≈ 18.270 €
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Теребовля
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи