Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед Claas

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

13 огласа: Адаптери за жетва на сончоглед Claas

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
26.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 11 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 22.930 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 11 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Odessa
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Zvenyhorodka
адаптер за жетва на сончоглед Claas Sunspeed адаптер за жетва на сончоглед Claas Sunspeed адаптер за жетва на сончоглед Claas Sunspeed
3
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.070 €
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Bila Tserkva
адаптер за жетва на сончоглед Claas Sunspeed 12-70
1
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Година 11/2021 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Број на редови 14 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 04/2023 Километража Ширина на опфаќање 9.8 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.358 €
Година 06/2014 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи