Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед Olimac

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

5 огласа: Адаптери за жетва на сончоглед Olimac

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Targovishte
адаптер за жетва на сончоглед Olimac Drago 8-reihig адаптер за жетва на сончоглед Olimac Drago 8-reihig адаптер за жетва на сончоглед Olimac Drago 8-reihig
3
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.520 €
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киевская обл.
Контактирајте го продавачот
20.960 € BGN 41.000 BGN
Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Sofia
нови адаптер за жетва на сончоглед Olimac Drago Gold (8 рядная)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6.17 м
Украина, Нові Санжари
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи