Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед SunfloroMash

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

14 огласа: Адаптери за жетва на сончоглед SunfloroMash

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
12.260 € UAH 556.400 UAH
Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м. Дніпро
Контактирајте го продавачот
13.000 € UAH 590.000 UAH
Работна брзина 12 км/ч
Година 02/2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м. Дніпро
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.690 € UAH 712.100 UAH
Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, м. Дніпро
Контактирајте го продавачот
17.400 € UAH 790.000 UAH
Година 07/2024 Километража Ширина на опфаќање 9.2 м
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
14.980 € UAH 680.000 UAH
Година 07/2024 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
18.740 € UAH 851.000 UAH
Простор помеѓу редови 70 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 07/2024 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, м. Біла Церква
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна брзина 8 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна брзина 8 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
10.790 € UAH 489.900 UAH
Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 4.7 м
Украина, м. Дніпро
Контактирајте го продавачот
18.450 € UAH 837.800 UAH
Број на редови 13 Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 9.2 м
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
16.050 € UAH 728.500 UAH
Број на редови 11 Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
15.730 € UAH 714.000 UAH
Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
13.620 € UAH 618.500 UAH
Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна брзина 8 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 9.2 м
Украина, Poltava
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи