Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед Veles-Agro

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

4 огласа: Адаптери за жетва на сончоглед Veles-Agro

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
16.850 € UAH 732.000 UAH
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
20.210 € UAH 878.000 UAH
Работна брзина 15 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Odessa
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна брзина 12 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Odessa

Other makes in the section "Адаптери за жетва на сончоглед"

Контактирајте го продавачот
22.580 € PLN 96.070 PLN
Работна брзина 10 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 11.9 м
Полска, 64-930 Polska, wielkopolskie, pilski, Szydłowo, Pokrzywnica 65
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови -6 Простор помеѓу редови 45 мм Работна брзина 13 км/ч
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
17.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9.4 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
адаптер за жетва на сончоглед John Greaves ЖНС - 9,1 адаптер за жетва на сончоглед John Greaves ЖНС - 9,1 адаптер за жетва на сончоглед John Greaves ЖНС - 9,1
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 53 м
Романија
Контактирајте го продавачот
23.800 € Без ДДВ
Капацитет 8 ха/час Работна брзина 7 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Франција, Tours
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 7
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 4.55 м
Турција, NEVŞEHİR/ACIGÖL
Контактирајте го продавачот
37.800 € Со вклучен ДДВ
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, смт.Володарка
адаптер за жетва на сончоглед Claas Sunspeed адаптер за жетва на сончоглед Claas Sunspeed адаптер за жетва на сончоглед Claas Sunspeed
3
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 10.7 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
26.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 11 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
26.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 11 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 22.600 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 11 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Број на редови 14 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 11 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 9.8 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 14 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 9.8 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 9.4 м
Украина, Безуглівка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи