Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед од Германија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

8 огласа: Адаптери за жетва на сончоглед од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 10.7 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Број на редови 12 Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Германија, Calbe / Saale
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 9.15 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
нови адаптер за жетва на сончоглед AMTECO S750 нови адаптер за жетва на сончоглед AMTECO S750 нови адаптер за жетва на сончоглед AMTECO S750
3
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија
адаптер за жетва на сончоглед Claas Sunspeed 12-70
1
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Година 11/2021 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Grimma
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи