Филтри -

Адаптери за жито

Резултати од пребарување: 1167 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1167 огласа: Адаптери за жито

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
нови адаптер за жито Berdyanskiy zavod selhoztekhhniki нови адаптер за жито Berdyanskiy zavod selhoztekhhniki
2
Контактирајте го продавачот
4.287 € UAH 185.000 UAH
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Біла Церква
Контактирајте го продавачот
3.500 US$ EUR ≈ 3.225 €
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Гнівань
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 40,20 € DKK 300 DKK
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 7.3 м
Украина, Машівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
14.800 US$ EUR ≈ 13.640 €
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, 27239 Twistringen
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.110 €
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Днепропетровск
Контактирајте го продавачот
23.700 US$ EUR ≈ 21.840 €
Капацитет 200 т/ч Капацитет 40 ха/час Работна брзина 5 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2017 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Uman
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
нови адаптер за жито Case IH 3020FLEX
1
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1167 огласа
Прикажи