Филтри -

Адаптери за жито Zürn

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

9 огласа: Адаптери за жито Zürn

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
нови адаптер за жито Zürn 725PF нови адаптер за жито Zürn 725PF нови адаптер за жито Zürn 725PF
3
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9.15 м
Бугарија, Targovishte
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
32.900 € Со вклучен ДДВ
Година 2016 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Работна брзина 40 км/ч
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Bamberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Германија, Schöntal
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Германија, Albersdorf
адаптер за жито Zürn 635 Premium Flow адаптер за жито Zürn 635 Premium Flow адаптер за жито Zürn 635 Premium Flow
3
Контактирајте го продавачот
37.250 €
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gerichshain
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи