Филтри -

Брани

Резултати од пребарување: 2971 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2971 огласа: Брани, тањирача

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
7.400 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Zeven
Контактирајте го продавачот
4.900 US$ EUR ≈ 4.514 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 1999 Тип Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Вінниця
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.800 US$ EUR ≈ 4.422 €
Рото брана
Година Тип Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото брана
Година Тип за трактор Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Forlì
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Диск брана
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, De-06712 Salsitz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Forlì
Контактирајте го продавачот
14.916 €
Рото брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-7503 Grosspetersdorf
Контактирајте го продавачот
аукција 13,40 € DKK 100 DKK
Запчеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.371 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
4.403 € UAH 190.000 UAH
Диск брана
Број на редови 2 Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 2.4 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
8.273 € UAH 357.000 UAH
Диск брана
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 950 мм Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 3.8 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 3.2 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
15.760 € UAH 680.000 UAH
Диск брана
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 950 мм Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 7.2 ха/час Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
11.440 € UAH 493.500 UAH
Диск брана
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 950 мм Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 4.8 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
5.110 € UAH 220.500 UAH
Диск брана
Број на редови 2 Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 2.88 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 2.4 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2001 Тип за трактор Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Пружинеста фреза
Година 2017 Тип Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Neuenkirchen-Vörden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2012 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
10.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2010 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
4.577 € UAH 197.500 UAH
Рото брана
Број на редови 1 Простор помеѓу редови 140 мм Длабочина на обработка 100 мм Работна брзина 20 км/ч
Година 2022 Тип за трактор Ширина на опфаќање 7.7 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 35.930 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 370 кс
Година 03/2012 Тип Ширина на опфаќање 12.25 м
Украина, с. Великая Александровка
аукција 5.219 € SEK 60.500 SEK
Диск брана
Година 2018 Тип за трактор Ширина на опфаќање 3 м
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
диск брана Köckerling Rebell 600 диск брана Köckerling Rebell 600
2
Контактирајте го продавачот
31.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 11/2013 Тип Ширина на опфаќање
Украина, Ichnia
диск брана Sunflower дискова борона SUNFLOWER диск брана Sunflower дискова борона SUNFLOWER диск брана Sunflower дискова борона SUNFLOWER
3
Контактирајте го продавачот
9.270 € UAH 400.000 UAH
Диск брана
Година Тип Ширина на опфаќање
Украина, Ічня
Контактирајте го продавачот
8.445 € PLN 36.000 PLN
Диск брана
Година 2011 Тип Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2971 огласа
Прикажи