Филтри -

Брани Agristal

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Брани Agristal

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.845 € PLN 16.400 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 850 мм Капацитет 1.7 ха/час Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 1.75 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.587 € PLN 15.300 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 850 мм Капацитет 1.4 ха/час Потребна сила на трактор 50 кс
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 1.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.174 € PLN 17.800 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 850 мм Капацитет 2.1 ха/час Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
9.191 € PLN 39.200 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 1000 мм Капацитет 4.2 ха/час Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 3.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
7.878 € PLN 33.600 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 1000 мм Капацитет 3.6 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.283 € PLN 14.000 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 850 мм Капацитет 1 ха/час Потребна сила на трактор 40 кс
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 1.25 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
8.441 € PLN 36.000 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 850 мм Капацитет 2.9 ха/час Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.768 € PLN 24.600 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 850 мм Капацитет 1.4 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.471 € PLN 27.600 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 850 мм Капацитет 2 ха/час Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
24.620 € PLN 105.000 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 1000 мм Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
21.810 € PLN 93.000 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 1000 мм Капацитет 3.5 ха/час Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 4.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
22.740 € PLN 97.000 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 1000 мм Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
20.870 € PLN 89.000 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 1000 мм Капацитет 3.5 ха/час Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
7.991 € PLN 34.080 PLN
Диск брана
Капацитет 3.6 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2022 Тип за трактор Ширина на опфаќање
Полска, Białystok
запчеста фреза Agristal CBP запчеста фреза Agristal CBP запчеста фреза Agristal CBP
3
Контактирајте го продавачот
7.245 € PLN 30.900 PLN
Запчеста фреза
Година 2022 Тип за трактор Ширина на опфаќање 7.7 м
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
19.860 € PLN 84.720 PLN
Диск брана
Капацитет 6.8 ха/час
Година 2022 Тип за трактор Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
16.460 € PLN 70.200 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 1000 мм Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
13.790 € PLN 58.800 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 1000 мм Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
12.660 € PLN 54.000 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 1000 мм Капацитет 3.5 ха/час Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 4.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
11.820 € PLN 50.400 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 1000 мм Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
11.820 € PLN 50.400 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс
Година Тип за трактор Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Nowa Dąbia
нови запчеста фреза Agristal CBP 7.7m нови запчеста фреза Agristal CBP 7.7m нови запчеста фреза Agristal CBP 7.7m
3
Контактирајте го продавачот
4.474 € PLN 19.080 PLN
Запчеста фреза
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 7.7 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
11.020 € PLN 47.000 PLN
Диск брана
Број на редови 5 Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
11.960 € PLN 51.000 PLN
Пружинеста фреза
Број на редови 5 Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 7.5 м
Полска, Nowa Dąbia
нови запчеста фреза Agristal CBP 5.5m нови запчеста фреза Agristal CBP 5.5m нови запчеста фреза Agristal CBP 5.5m
3
Контактирајте го продавачот
3.883 € PLN 16.560 PLN
Запчеста фреза
Работна брзина 90 км/ч
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 5.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се