Филтри -

Брани Agro-Masz

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

28 огласа: Брани Agro-Masz

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.700 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 15 мм Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
8.300 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Lutsk
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.300 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Капацитет 7.2 ха/час Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
22.950 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Капацитет 6 ха/час Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
8.300 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Број на редови 2 Длабочина на обработка 15 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
11.050 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Капацитет 4.2 ха/час Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
6.091 €
Диск брана
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-91522 Ansbach
нови пружинеста фреза Agro-Masz Brona Mulczowa BM75 нови пружинеста фреза Agro-Masz Brona Mulczowa BM75
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година 2021 Тип Ширина на опфаќање 7.5 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање 3.5 м
Полска, Jedwabne
нови диск брана Agro-Masz GRADA DE DISCOC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Тип Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Jedwabne
нови диск брана Agro-Masz Brona talerzowa Trol 3m / Grada de discos Trol 3m
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Тип Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2021 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Jedwabne
нови диск брана Agro-Masz BT 50 H + Dachringwalze 600 mm
1
Контактирајте го продавачот
18.067 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Ansbach
нови диск брана Agro-Masz BT 25 + Rohrstabwalze 500
1
Контактирајте го продавачот
6.092 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Ansbach
нови диск брана Agro-Masz BTC 40 H + Dachringwalze 600
1
Контактирајте го продавачот
16.597 € Без ДДВ
Диск брана
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 100 мм
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Ansbach
Контактирајте го продавачот
30.300 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Капацитет 6 ха/час Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
12.360 € KZT 5.900.000 KZT
Диск брана
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 70 мм Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2023 Тип за трактор Ширина на опфаќање 3 м
Казахстан, Astana
диск брана Agro-Masz bt40h диск брана Agro-Masz bt40h диск брана Agro-Masz bt40h
3
Контактирајте го продавачот
5.489 €
Диск брана
Година 2014 Тип Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-28816 Stuhr
Контактирајте го продавачот
15.252 €
Диск брана
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
22.490 € Без ДДВ
Запчеста фреза
Потребна сила на трактор 160 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 6.5 м
Словачка, Giraltovce
Контактирајте го продавачот
14.560 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година Тип за трактор Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Тип Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 90 кс
Година Тип за трактор Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
24.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, Eberschwang
нови диск брана Agro-Masz BT 30 + Dachringwalze 600 mm
1
Контактирајте го продавачот
9.160 € Без ДДВ
Диск брана
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 85 мм
Година 06/2023 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Ansbach
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се