Филтри -

Брани Amazone

Резултати од пребарување: 143 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

143 огласа: Брани Amazone

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Диск брана
Година 2008 Тип Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
диск брана Amazone Catros + 3001 510 мм 2018 диск брана Amazone Catros + 3001 510 мм 2018
2
Контактирајте го продавачот
15.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2018 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2010 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
27.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2012 Тип Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
32.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 210 кс
Година 2013 Тип Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
12.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2007 Тип Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Диск брана
Година 2006 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.700 €
Диск брана
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-92536 Pfreimd
нови диск брана Amazone Catros 8003-2TX
1
Контактирајте го продавачот
76.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2023 Тип за трактор Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Рото брана
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-3250 Wieselburg Land
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 21.670 €
Диск брана
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 250 мм Длабочина на обработка 150 мм Капацитет 10 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2015 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Украина
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Рото брана
Година 2011 Тип Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-26899 Rhede-Brual
Контактирајте го продавачот
41.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Број на редови 2 Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2016 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
31.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2012 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2020 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
79.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Број на редови 2 Длабочина на обработка 210 мм Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 16 км/ч
Година 2022 Тип за трактор Ширина на опфаќање 6 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
10.924 €
Диск брана
Година 2009 Тип Ширина на опфаќање
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
аукција 5.546 € SEK 64.000 SEK
Диск брана
Длабочина на обработка 140 мм
Година 2023 Тип за трактор Ширина на опфаќање 3.5 м
Шведска, Jönköping
Контактирајте го продавачот
аукција 4.087 € DKK 30.500 DKK
Диск брана
Година 2007 Тип за трактор Ширина на опфаќање 5.5 м
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
48.990 €
Диск брана
Година 2018 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
аукција 1.648 € Со вклучен ДДВ
Рото брана
Година Тип Ширина на опфаќање
Франција
диск брана Amazone Catros+6002-2 диск брана Amazone Catros+6002-2 диск брана Amazone Catros+6002-2
3
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Диск брана
Број на редови 2
Година 2020 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Бугарија, Вълчедръм
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2018 Тип Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
33.900 €
Диск брана
Година 2013 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 143 огласа
Прикажи