Филтри -

Брани Bednar

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

26 огласа: Брани Bednar

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
42.740 €
Пружинеста фреза
Број на редови 5
Година 2023 Тип за трактор Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Диск брана
Година 2021 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови диск брана Bednar Atlas AO 6000 Profi нови диск брана Bednar Atlas AO 6000 Profi нови диск брана Bednar Atlas AO 6000 Profi
3
Контактирајте го продавачот
66.670 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2020 Тип Ширина на опфаќање
Украина, смт Чабани
Контактирајте го продавачот
36.450 €
Пружинеста фреза
Број на редови 5 Длабочина на обработка 40 мм Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2023 Тип за трактор Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Rietberg
Контактирајте го продавачот
88.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2020 Тип Ширина на опфаќање
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
5.200 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 200 кс
Година Тип за трактор Ширина на опфаќање 5 м
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
44.000 €
Диск брана
Година 2018 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Диск брана
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2019 Тип Ширина на опфаќање
Чехија, Praha 9-Vinoř
Контактирајте го продавачот
41.000 US$ EUR ≈ 38.370 €
Диск брана
Број на редови 2 Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 12 ха/час Работни часови 3000 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2016 Тип Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Запчеста фреза
Работни часови 100 ха/час
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање 7.5 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
32.700 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање 50 м
Австрија, Markt Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
аукција 20.000 € Без ДДВ
Диск брана
Работни часови 5000 ха/час
Година 2018 Тип за трактор Ширина на опфаќање 7.5 м
Литванија, Kedainiai
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Диск брана
Година 2014 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
47.495 €
Рото брана
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
41.500 €
Диск брана
Длабочина на обработка 35 мм
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање 5.3 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
35.500 €
Пружинеста фреза
Простор помеѓу редови 60 мм Длабочина на обработка 40 мм Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
82.950 €
Пружинеста фреза
Година 2023 Тип за трактор Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Klein Bünzow
Контактирајте го продавачот
38.450 €
Пружинеста фреза
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Klein Bünzow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Langenstein
Контактирајте го продавачот
32.050 €
Пружинеста фреза
Година Тип Ширина на опфаќање 9 м
Германија, 28876 Oyten
Контактирајте го продавачот
75.900 €
Пружинеста фреза
Година 2023 Тип за трактор Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Kölleda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Тип за трактор Ширина на опфаќање
Германија, Langenstein
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 450 мм
Година 2021 Тип Ширина на опфаќање 4.1 м
Литванија, Babtų sen.
диск брана Bednar  Atlas AO 6000 Profi диск брана Bednar  Atlas AO 6000 Profi
2
Контактирајте го продавачот
54.500 €
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2021 Тип за трактор Ширина на опфаќање 6 м
Романија, Fetesti-Gara
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи