Филтри -

Брани Horsch

Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

62 огласа: Брани Horsch

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Диск брана
Година 2015 Тип Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
28.100 €
Диск брана
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
43.751 €
Диск брана
Година 2018 Тип Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
69.851 €
Диск брана
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
пружинеста фреза Horsch Transformer 6VF пружинеста фреза Horsch Transformer 6VF пружинеста фреза Horsch Transformer 6VF
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година 2021 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 35.960 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 370 кс
Година 03/2012 Тип Ширина на опфаќање 12.25 м
Украина, с. Великая Александровка
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Диск брана
Година 2012 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Германија, 17094 Pragsdorf
диск брана Horsch Jocker 6C Gülle диск брана Horsch Jocker 6C Gülle диск брана Horsch Jocker 6C Gülle
3
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Диск брана
Година 2015 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2017 Тип за трактор Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Несвіч
Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Диск брана
Број на редови 2
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 6.15 м
Украина, Полковничье
Контактирајте го продавачот
31.600 €
Диск брана
Година 2013 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
53.700 €
Диск брана
Година 2018 Тип Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Германија, Fritzlar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Работна брзина 40 км/ч
Година 2023 Тип за трактор Ширина на опфаќање
Германија, Fritzlar
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Диск брана
Година Тип Ширина на опфаќање
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
21.990 €
Диск брана
Година 2012 Тип Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Kunde
диск брана Horsch Joker 10 RT
1
Контактирајте го продавачот
61.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2018 Тип Ширина на опфаќање 9.75 м
Германија, Harsum
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.510 €
Диск брана
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 250 мм Длабочина на обработка 100 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 02/2011 Тип за трактор Ширина на опфаќање 6.15 м
Украина, Запоріжжя
Контактирајте го продавачот
54.900 €
Пружинеста фреза
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година Тип за трактор Ширина на опфаќање
Германија, Harsum
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.740 €
Диск брана
Година 2018 Тип Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Киевская обл.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2018 Тип Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Диск брана
Година 2009 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Eckernförde
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Диск брана
Година 2014 Тип Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Претплати се