Филтри -

Брани Köckerling

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

23 огласа: Брани Köckerling

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Ширина на опфаќање
диск брана Köckerling Rebell 600 диск брана Köckerling Rebell 600
2
Контактирајте го продавачот
31.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 11/2013 Тип Ширина на опфаќање
Украина, Ichnia
диск брана Köckerling rebell classic 800t диск брана Köckerling rebell classic 800t диск брана Köckerling rebell classic 800t
3
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Диск брана
Година 2015 Тип Ширина на опфаќање
Германија, De-23843 Bad Oldesloe
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови диск брана Köckerling Rebell classic 520 2.0 нови диск брана Köckerling Rebell classic 520 2.0
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2023 Тип за трактор Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Пружинеста фреза
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Haren-Emmeln
Контактирајте го продавачот
24.990 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2018 Тип Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
9.990 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2015 Тип Ширина на опфаќање
Германија, Bardowick
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Друга фреза
Година 2017 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Nienburg
Контактирајте го продавачот
9.990 € Со вклучен ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2011 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Lebach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 130 мм Длабочина на обработка 20 мм Потребна сила на трактор 240 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 09/2019 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
36.063 €
Рото брана
Година 2015 Тип Ширина на опфаќање
Данска, Dk-6000 Kolding
Контактирајте го продавачот
80.305 €
Рото брана
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Данска, Dk-6000 Kolding
Контактирајте го продавачот
87.626 €
Рото брана
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
рото брана Köckerling rebell classic 800 t 2.0 рото брана Köckerling rebell classic 800 t 2.0 рото брана Köckerling rebell classic 800 t 2.0
3
Контактирајте го продавачот
93.894 €
Рото брана
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
46.500 €
Диск брана
Година 2018 Тип Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
диск брана Köckerling Rebell Clasic 800T диск брана Köckerling Rebell Clasic 800T
2
Контактирајте го продавачот
45.990 €
Диск брана
Година 2015 Тип Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Kunde
диск брана Köckerling Rebell Classic 500 диск брана Köckerling Rebell Classic 500 диск брана Köckerling Rebell Classic 500
3
Контактирајте го продавачот
54.620 €
Диск брана
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Германија, Eckernförde
Контактирајте го продавачот
7.990 €
Пружинеста фреза
Година 2002 Тип Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
65.900 €
Диск брана
Година 2021 Тип Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.223 €
Диск брана
Година 2016 Тип за трактор Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Товсте
Контактирајте го продавачот
21.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2022 Тип за трактор Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Korneuburg
диск брана Köckerling Rebell classic 800 T 2.0 диск брана Köckerling Rebell classic 800 T 2.0
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи