Филтри -

Брани Landstal

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Брани Landstal

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови диск брана Landstal BTH 400 нови диск брана Landstal BTH 400 нови диск брана Landstal BTH 400
3
Контактирајте го продавачот
14.150 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Vármegye, Baja
Контактирајте го продавачот
11.300 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Vármegye, Baja
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.280 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Vármegye, Baja
Контактирајте го продавачот
8.901 € HUF 3.486.000 HUF
Диск брана
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Vármegye, Baja
нови пружинеста фреза Landstal GRASSER 6,0m нови пружинеста фреза Landstal GRASSER 6,0m нови пружинеста фреза Landstal GRASSER 6,0m
3
Контактирајте го продавачот
10.680 € PLN 45.500 PLN
Пружинеста фреза
Број на редови 3 Длабочина на обработка 50 мм Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Nowa Dąbia
пружинеста фреза Landstal GRASSER 3,0m пружинеста фреза Landstal GRASSER 3,0m пружинеста фреза Landstal GRASSER 3,0m
3
Контактирајте го продавачот
7.394 € PLN 31.500 PLN
Пружинеста фреза
Број на редови 3 Капацитет 2 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
17.720 € PLN 75.500 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
15.020 € PLN 64.000 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 4.1 ха/час Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
13.610 € PLN 58.000 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 3.1 ха/час Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 4.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
12.320 € PLN 52.500 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 2.9 ха/час Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
14.060 € PLN 59.900 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 4.5 ха/час Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 5.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
13.140 € PLN 56.000 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 4.1 ха/час Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
12.160 € PLN 51.800 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 3.1 ха/час Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 4.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
11.080 € PLN 47.200 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 2.9 ха/час Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
13.730 € PLN 58.500 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 2.4 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 3.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
11.850 € PLN 50.500 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 2 ха/час Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
8.990 € PLN 38.300 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 2.8 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
7.981 € PLN 34.000 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 2.4 ха/час Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 3.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.760 € PLN 28.800 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 2.2 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.361 € PLN 27.100 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 1.8 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 2.7 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.892 € PLN 25.100 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Длабочина на обработка 140 мм Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2023 Тип за трактор Ширина на опфаќање
Полска, Kuźnica Zbąska
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се