Филтри -

Брани Rol/Ex

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

37 огласа: Брани Rol/Ex

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.990 € PLN 99.200 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
27.430 € PLN 118.400 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.590 € PLN 50.000 PLN
Диск брана
Година 2016 Тип Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Bialystok, Podlaskie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
2.977 € PLN 12.850 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 25 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 1 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
4.719 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година Тип Ширина на опфаќање 1.8 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
4.961 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година Тип Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
6.650 € PLN 28.700 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
6.071 € PLN 26.200 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
17.590 € PLN 75.900 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Białystok
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
11.700 € PLN 50.500 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
6.835 € PLN 29.500 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
4.032 € PLN 17.400 PLN
Диск брана
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
9.709 € PLN 41.900 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Длабочина на обработка 40 мм Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 20 км/ч
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
59.090 € PLN 255.000 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 100 мм Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
15.360 € PLN 66.300 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Białystok
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Диск брана
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 1000 мм Длабочина на обработка 12 мм Потребна сила на трактор 70 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 02/2023 Тип Ширина на опфаќање 210 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
11.200 € PLN 48.350 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
15.320 € PLN 66.100 PLN
Пружинеста фреза
Број на редови 5 Простор помеѓу редови 710 мм Потребна сила на трактор 125 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 7.5 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
11.470 € PLN 49.500 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 100 кс Работна брзина 5 км/ч
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
12.600 € PLN 54.400 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
5.808 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година Тип Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
18.755 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година Тип Ширина на опфаќање 4 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
друга фреза Rol/Ex MULCH HARROW BMH, width 3 m друга фреза Rol/Ex MULCH HARROW BMH, width 3 m друга фреза Rol/Ex MULCH HARROW BMH, width 3 m
3
Контактирајте го продавачот
3.846 € PLN 16.600 PLN
Друга фреза
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nądnia
нови диск брана Rol/Ex Tárcsás borona művelés és tarló, hidraulikusan összecsukott 4,0m нови диск брана Rol/Ex Tárcsás borona művelés és tarló, hidraulikusan összecsukott 4,0m нови диск брана Rol/Ex Tárcsás borona művelés és tarló, hidraulikusan összecsukott 4,0m
3
Контактирајте го продавачот
9.732 € PLN 42.000 PLN
Диск брана
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови диск брана Rol/Ex a Grapa cu discuri de cultivare si miriste, pliata hidraulic 4 m нови диск брана Rol/Ex a Grapa cu discuri de cultivare si miriste, pliata hidraulic 4 m
2
Контактирајте го продавачот
9.732 € PLN 42.000 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Претплати се