Филтри -

Брани Rol/Ex

Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

72 огласа: Брани Rol/Ex

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Ширина на опфаќање
нови диск брана Rol/Ex BT 4,0m нови диск брана Rol/Ex BT 4,0m нови диск брана Rol/Ex BT 4,0m
3
Контактирајте го продавачот
9.241 € PLN 39.600 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Nowa Dąbia
нови диск брана Rol/Ex BT 3,0m нови диск брана Rol/Ex BT 3,0m нови диск брана Rol/Ex BT 3,0m
3
Контактирајте го продавачот
6.884 € PLN 29.500 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови диск брана Rol/Ex BT 2,5m нови диск брана Rol/Ex BT 2,5m нови диск брана Rol/Ex BT 2,5m
3
Контактирајте го продавачот
5.997 € PLN 25.700 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Nowa Dąbia
нови диск брана Rol/Ex BT 2,7m нови диск брана Rol/Ex BT 2,7m нови диск брана Rol/Ex BT 2,7m
3
Контактирајте го продавачот
6.371 € PLN 27.300 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 2.7 м
Полска, Nowa Dąbia
нови диск брана Rol/Ex BT 3,5m нови диск брана Rol/Ex BT 3,5m нови диск брана Rol/Ex BT 3,5m
3
Контактирајте го продавачот
8.167 € PLN 35.000 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 3.5 м
Полска, Nowa Dąbia
диск брана Rol/Ex BTM 2,0m диск брана Rol/Ex BTM 2,0m диск брана Rol/Ex BTM 2,0m
3
Контактирајте го продавачот
4.037 € PLN 17.300 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 55 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Nowa Dąbia
нови диск брана Rol/Ex BTM 1,75m нови диск брана Rol/Ex BTM 1,75m нови диск брана Rol/Ex BTM 1,75m
3
Контактирајте го продавачот
3.804 € PLN 16.300 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 45 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 1.75 м
Полска, Nowa Dąbia
нови диск брана Rol/Ex BTM 1,5m нови диск брана Rol/Ex BTM 1,5m нови диск брана Rol/Ex BTM 1,5m
3
Контактирајте го продавачот
3.489 € PLN 14.950 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 40 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 1.5 м
Полска, Nowa Dąbia
нови диск брана Rol/Ex BTW 1,6m нови диск брана Rol/Ex BTW 1,6m нови диск брана Rol/Ex BTW 1,6m
3
Контактирајте го продавачот
3.489 € PLN 14.950 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 40 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 1.6 м
Полска, Nowa Dąbia
нови диск брана Rol/Ex BTW 1,85m нови диск брана Rol/Ex BTW 1,85m нови диск брана Rol/Ex BTW 1,85m
3
Контактирајте го продавачот
3.804 € PLN 16.300 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 45 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 1.85 м
Полска, Nowa Dąbia
нови диск брана Rol/Ex BTW 2,1m нови диск брана Rol/Ex BTW 2,1m нови диск брана Rol/Ex BTW 2,1m
3
Контактирајте го продавачот
4.037 € PLN 17.300 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 55 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 2.1 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
17.710 € PLN 75.900 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
12.690 € PLN 54.400 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
Контактирајте го продавачот
4.060 € PLN 17.400 PLN
Диск брана
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
Контактирајте го продавачот
6.114 € PLN 26.200 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
Контактирајте го продавачот
11.280 € PLN 48.350 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
Контактирајте го продавачот
23.150 € PLN 99.200 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
Контактирајте го продавачот
27.630 € PLN 118.400 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
Контактирајте го продавачот
11.550 € PLN 49.500 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 100 кс Работна брзина 5 км/ч
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
Контактирајте го продавачот
2.999 € PLN 12.850 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 25 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 1 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
Контактирајте го продавачот
6.697 € PLN 28.700 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
Контактирајте го продавачот
11.780 € PLN 50.500 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
Контактирајте го продавачот
6.884 € PLN 29.500 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
Контактирајте го продавачот
59.510 € PLN 255.000 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 100 мм Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
Контактирајте го продавачот
15.470 € PLN 66.300 PLN
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Białystok
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи