Филтри -

Брани Unia

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

24 огласа: Брани Unia

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.956 €
Рото брана
Година 2010 Тип Ширина на опфаќање
Австрија, At-3910 Zwettl
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.080 €
Диск брана
Година 07/2011 Тип за трактор Ширина на опфаќање
Украина, Дніпро
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови рото брана Unia HERMES 3 нови рото брана Unia HERMES 3
2
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2021 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Словачка
диск брана Unia Ares 6M диск брана Unia Ares 6M диск брана Unia Ares 6M
3
Контактирајте го продавачот
19.400 €
Диск брана
Година Тип Ширина на опфаќање
Романија, Jud. CONSTANŢA
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Диск брана
Година Тип за трактор Ширина на опфаќање
Романија, Jud. CONSTANŢA
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Диск брана
Година 2018 Тип Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Kunde
нови диск брана Unia ARES XL A 6,0 H
1
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година Тип Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
16.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2010 Тип за трактор Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
диск брана Unia Ares L диск брана Unia Ares L диск брана Unia Ares L
3
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
SC UTIL ADIMAR SRL
7 години на Agronetto
нови диск брана Unia Ares HP 8 XXL
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Број на редови 3 Простор помеѓу редови 120 мм Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 340 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2019 Тип за трактор Ширина на опфаќање 8 м
Украина, м.Підгородне
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2022 Тип за трактор Ширина на опфаќање 3 м
Словачка
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Диск брана
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-08393 Meerane
нови диск брана Unia Zwischenfruchtdrillmaschine
1
Контактирајте го продавачот
4.100 € Без ДДВ
Диск брана
Година Тип Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
диск брана Unia ARES XL
1
Контактирајте го продавачот
22.300 € Без ДДВ
Диск брана
Простор помеѓу редови 800 мм Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2020 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Itterbeck
нови диск брана Unia Kurzscheibenegge Ares XL
1
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година Тип Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Itterbeck
нови пружинеста фреза Unia
1
Контактирајте го продавачот
7.700 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2018 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Itterbeck
нови пружинеста фреза Unia Hackstriegel / Saatstriegel, Akcent
1
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година Тип Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Itterbeck
нови диск брана Unia Kurzscheibenegge Ares L 3,00 m, 510 mm Scheiben, Rohrstabwalze 5
1
Контактирајте го продавачот
6.300 € Без ДДВ
Диск брана
Година Тип Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
нови диск брана Unia Kurzscheibenegge Ares XL, 3,00 m
1
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2018 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
нови диск брана Unia Ab Lager: Unia Kurzscheibenegge Ares XL, 3,00 m, 560 mm Scheiben
1
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2018 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
нови диск брана Unia UNIA Kurzscheibenegge ARES XL A 4,5 H für Gülleausbringung
1
Контактирајте го продавачот
16.700 € Без ДДВ
Диск брана
Година Тип Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Itterbeck
нови диск брана Unia Kurzscheibeneggen, ARES NEU, 3,00 - 7,50 m, verschiedene Walzen
1
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година Тип Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
нови диск брана Unia Kurzscheibenegge Ares XL, 6,00 m, 560 mm Scheiben, Rohrstabwalze
1
Контактирајте го продавачот
22.300 € Без ДДВ
Диск брана
Година Тип Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Itterbeck
нови пружинеста фреза Unia Hackstriegel / Saatstriegel, Akcent, 9,00 m
1
Контактирајте го продавачот
11.600 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2018 Тип Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Itterbeck
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се