Филтри -

Чистачи за зрно Petkus

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

23 огласа: Чистачи за зрно Petkus

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
2.945 € UAH 129.000 UAH
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
13.590 € Со вклучен ДДВ
Година 1990 Километража Сила
Австрија, Ottenschlag
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 0.5 т/ч
Година 06/1989 Километража Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 30 т/ч
Година Километража Сила
Украина, Poltava
чистач за зрно Petkus K553 Repowered чистач за зрно Petkus K553 Repowered чистач за зрно Petkus K553 Repowered
3
Контактирајте го продавачот
9.824 € Со вклучен ДДВ
Година 1990 Километража Сила
Австрија, Ottenschlag
нови чистач за зрно Petkus Entgranner SE 03 нови чистач за зрно Petkus Entgranner SE 03
2
Контактирајте го продавачот
6.420 € Со вклучен ДДВ
Година 2022 Километража Сила
Австрија, Ottenschlag
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Австрија, Ottenschlag
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Австрија, Ottenschlag
чистач за зрно Petkus Zyklon чистач за зрно Petkus Zyklon
2
Контактирајте го продавачот
1.720 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Австрија, Gaßles
Контактирајте го продавачот
407 € Со вклучен ДДВ
Година 1990 Километража Сила
Австрија, Ottenschlag
Контактирајте го продавачот
11.130 € Со вклучен ДДВ
Година 1990 Километража Сила
Австрија, Ottenschlag
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 300 т/ч
Година Километража Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Капацитет 3.5 т/ч
Година 11/2024 Километража Сила
Литванија, Žemieji Rusokai
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Капацитет 3.5 т/ч
Година 0/2024 Километража Сила
Литванија, Žemieji Rusokai
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
аукција 1.100 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Литванија, Šilutė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 1.75 т/ч
Година 1988 Километража Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 50 т/ч
Година 1991 Километража Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Капацитет 2.5 т/ч
Година 1986 Километража Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 1.5 т/ч
Година Километража Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 3.5 т/ч
Година 1992 Километража Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
120 € Без ДДВ
Година 2022 Километража Сила
Латвија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 0.3 т/ч
Година 2021 Километража Сила
Украина, Poltava
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи