Филтри -

Црева за наводнување

Резултати од пребарување: 106 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

106 огласа: Црева за наводнување, црево за поливање

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Должина Пречник
црево за наводнување Palet Mangueras de Agua
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Должина Пречник
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
6 години на Agronetto
црево за наводнување
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Должина Пречник
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
6 години на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
ново црево за наводнување PE PN10 75 x 4,5
1
Контактирајте го продавачот
3,06 € PLN 13 PLN
Година Должина Пречник
Полска, Sadówiec
ново црево за наводнување Rura Pe Pn-4 D-25
1
Контактирајте го продавачот
0,40 € PLN 1,70 PLN
Година Должина Пречник
Полска, Sadówiec
ново црево за наводнување FLAT do nawadniania 50mm HELIFLEX  - 1m
1
Контактирајте го продавачот
1,88 € PLN 8 PLN
Година Должина Пречник
Полска, Sadówiec
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Должина Пречник
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
аукција аукција
Година 2021 Должина 50 м Пречник
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
црево за наводнување Pallet of Hoses (2 of)
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Должина Пречник
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
аукција 953,20 € SEK 11.000 SEK
Година Должина 6 м Пречник
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
аукција аукција
Година Должина 200 м Пречник
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција 1.040 € SEK 12.000 SEK
Година Должина 10.5 м Пречник
Шведска, Hässleholm
ново црево за наводнување Cellfast Wąż Ogrodowy Hobby 1\\"
1
Контактирајте го продавачот
136,30 € PLN 580 PLN
Година Должина 50 м Пречник
Полска, Sadówiec
ново црево за наводнување Fiskars WĄŻ OGRODOWY 3/4 19mm 50M Q3 (1027111)
1
Контактирајте го продавачот
115,20 € PLN 490 PLN
Година Должина Пречник
Полска, Sadówiec
ново црево за наводнување Cellfast Economic 20m 1\\'\\'
1
Контактирајте го продавачот
23,50 € PLN 100 PLN
Година Должина 20 м Пречник
Полска, Sadówiec
ново црево за наводнување Diversen  Slang dia 60mm met Storz snelkoppeling ново црево за наводнување Diversen  Slang dia 60mm met Storz snelkoppeling ново црево за наводнување Diversen  Slang dia 60mm met Storz snelkoppeling
3
Контактирајте го продавачот
50 € Без ДДВ
Година Должина Пречник
Белгија, Bree
ново црево за наводнување Cellfast Wąż Ogrodowy Hobby 1/2\\" 20m
1
Контактирајте го продавачот
18,57 € PLN 79 PLN
Година Должина Пречник
Полска, Sadówiec
ново црево за наводнување Cellfast Wąż Ogrodowy Hobby 1/2\\"
1
Контактирајте го продавачот
23,27 € PLN 99 PLN
Година Должина 25 м Пречник
Полска, Sadówiec
ново црево за наводнување Cellfast Hobby 3/4\\" 20m
1
Контактирајте го продавачот
31,02 € PLN 132 PLN
Година Должина 20 м Пречник
Полска, Sadówiec
ново црево за наводнување Poliext POLITAPE 10mil 3l/h-0,2m
1
Контактирајте го продавачот
129,30 € PLN 550 PLN
Година Должина 2000 м Пречник
Полска, Sadówiec
ново црево за наводнување Cellfast Wąż Ogrodowy Hobby 1\\"
1
Контактирајте го продавачот
28,20 € PLN 120 PLN
Година Должина 10 м Пречник
Полска, Sadówiec
ново црево за наводнување Poliext Taśma kroplująca do truskawek 8mil 20cm 2500m 5L/h
1
Контактирајте го продавачот
141 € PLN 600 PLN
Година Должина Пречник
Полска, Sadówiec
ново црево за наводнување Poliext Taśma kroplująca POLITAPE 8mil 10l/h-10cm 2500m
1
Контактирајте го продавачот
141 € PLN 600 PLN
Година Должина Пречник
Полска, Sadówiec
ново црево за наводнување Poliext Taśma kroplująca POLITAPE 8mil 5l/h-20cm 2500m
1
Контактирајте го продавачот
141 € PLN 600 PLN
Година Должина Пречник
Полска, Sadówiec
ново црево за наводнување Cellfast Zestaw Zraszający Smart Pro Ats 1/2\\" 20m
1
Контактирајте го продавачот
16,22 € PLN 69 PLN
Година Должина Пречник
Полска, Sadówiec
ново црево за наводнување HÜDIG Flachschlauch 102 mm Beregnung
1
Контактирајте го продавачот
12 € Со вклучен ДДВ
Година 2023 Должина Пречник
Германија, Bornheim-Roisdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 106 огласа
Прикажи