Филтри -

Диск брани Agristal

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

21 огласа: Диск брани Agristal

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Број на дискови
Контактирајте го продавачот
3.854 € PLN 16.400 PLN
Ширина на опфаќање 1.75 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 850 мм Капацитет 1.7 ха/час Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2024 Тип за трактор Број на дискови 14
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.596 € PLN 15.300 PLN
Ширина на опфаќање 1.5 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 850 мм Капацитет 1.4 ха/час Потребна сила на трактор 50 кс
Година 2024 Тип за трактор Број на дискови 12
Полска, Nowa Dąbia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.183 € PLN 17.800 PLN
Ширина на опфаќање 2 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 850 мм Капацитет 2.1 ха/час Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2024 Тип за трактор Број на дискови 16
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
9.212 € PLN 39.200 PLN
Ширина на опфаќање 3.5 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 1000 мм Капацитет 4.2 ха/час Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Тип за трактор Број на дискови 28
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
7.896 € PLN 33.600 PLN
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 1000 мм Капацитет 3.6 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Тип за трактор Број на дискови 24
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.290 € PLN 14.000 PLN
Ширина на опфаќање 1.25 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 850 мм Капацитет 1 ха/час Потребна сила на трактор 40 кс
Година 2024 Тип за трактор Број на дискови 10
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
8.460 € PLN 36.000 PLN
Ширина на опфаќање 4 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 850 мм Капацитет 2.9 ха/час Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2024 Тип за трактор Број на дискови 32
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.781 € PLN 24.600 PLN
Ширина на опфаќање 2.5 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 850 мм Капацитет 1.4 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Тип за трактор Број на дискови 18
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.486 € PLN 27.600 PLN
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 850 мм Капацитет 2 ха/час Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Тип за трактор Број на дискови 24
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
24.680 € PLN 105.000 PLN
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 1000 мм Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 240 кс Големина на гуми 500/50 R17
Година 2024 Тип за трактор Број на дискови 48
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
21.860 € PLN 93.000 PLN
Ширина на опфаќање 4.5 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 1000 мм Капацитет 3.5 ха/час Потребна сила на трактор 140 кс Големина на гуми 500/50 R17
Година 2024 Тип за трактор Број на дискови 36
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
22.800 € PLN 97.000 PLN
Ширина на опфаќање 5 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 1000 мм Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс Големина на гуми 500/50 R17
Година 2024 Тип за трактор Број на дискови 40
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
20.920 € PLN 89.000 PLN
Ширина на опфаќање 4 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 1000 мм Капацитет 3.5 ха/час Потребна сила на трактор 140 кс Големина на гуми 500/50 R17
Година 2024 Тип за трактор Број на дискови 32
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
8.009 € PLN 34.080 PLN
Капацитет 3.6 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2022 Тип за трактор Број на дискови 24
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
19.910 € PLN 84.720 PLN
Ширина на опфаќање 5 м Капацитет 6.8 ха/час
Година 2022 Тип за трактор Број на дискови 40
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
16.500 € PLN 70.200 PLN
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 1000 мм Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2024 Тип за трактор Број на дискови 48
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
13.820 € PLN 58.800 PLN
Ширина на опфаќање 5 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 1000 мм Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2024 Тип за трактор Број на дискови 40
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
12.690 € PLN 54.000 PLN
Ширина на опфаќање 4.5 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 1000 мм Капацитет 3.5 ха/час Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Тип за трактор Број на дискови 36
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
11.840 € PLN 50.400 PLN
Ширина на опфаќање 4 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 1000 мм Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Тип за трактор Број на дискови 32
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
11.840 € PLN 50.400 PLN
Ширина на опфаќање 4 м Број на редови 2 Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс
Година Тип за трактор Број на дискови
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
11.050 € PLN 47.000 PLN
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 5 Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Тип за трактор Број на дискови 50
Полска, Nowa Dąbia
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи