Филтри -

Диск брани Agro-Lift

Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

43 огласа: Диск брани Agro-Lift

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Број на дискови
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 4 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2023 Тип Број на дискови 32
Литванија, Kaišiadorys
Контактирајте го продавачот
4.455 € PLN 19.000 PLN
Година Тип Број на дискови
Полска, Nowa Dąbia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови диск брана Agro-Lift BTHz BLUE POWER hd нови диск брана Agro-Lift BTHz BLUE POWER hd
2
Контактирајте го продавачот
10.880 € PLN 46.400 PLN
Ширина на опфаќање 4 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2023 Тип Број на дискови 32
Полска, Nowa Dąbia
нови диск брана Agro-Lift BTHpz MULTICUT pro нови диск брана Agro-Lift BTHpz MULTICUT pro нови диск брана Agro-Lift BTHpz MULTICUT pro
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
15.850 € PLN 67.600 PLN
Ширина на опфаќање 4 м Број на редови 2
Година 2023 Тип Број на дискови 32
Полска, Nowa Dąbia
нови диск брана Agro-Lift BT нови диск брана Agro-Lift BT нови диск брана Agro-Lift BT
3
Контактирајте го продавачот
3.986 € PLN 17.000 PLN
Ширина на опфаќање 2.5 м
Година 2023 Тип Број на дискови
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
21.230 € PLN 90.550 PLN
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 48
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
18.480 € PLN 78.800 PLN
Ширина на опфаќање 5 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 40
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
17.130 € PLN 73.050 PLN
Ширина на опфаќање 4.5 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 36
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
15.780 € PLN 67.300 PLN
Ширина на опфаќање 4 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 32
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
19.120 € PLN 81.550 PLN
Ширина на опфаќање 2 м Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 48
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
16.860 € PLN 71.900 PLN
Ширина на опфаќање 5 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 40
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
15.720 € PLN 67.050 PLN
Ширина на опфаќање 4.5 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 36
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
14.600 € PLN 62.250 PLN
Ширина на опфаќање 4 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 32
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
14.910 € PLN 63.600 PLN
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 48
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
12.490 € PLN 53.250 PLN
Ширина на опфаќање 5 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 40
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
11.280 € PLN 48.100 PLN
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 36
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
10.060 € PLN 42.900 PLN
Ширина на опфаќање 4 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 32
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
10.130 € PLN 43.200 PLN
Ширина на опфаќање 4 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 32
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
9.402 € PLN 40.100 PLN
Ширина на опфаќање 3.5 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 28
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
8.652 € PLN 36.900 PLN
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 24
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
8.113 € PLN 34.600 PLN
Ширина на опфаќање 2.5 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 20
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
8.206 € PLN 35.000 PLN
Ширина на опфаќање 4 м Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 32
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.354 € PLN 27.100 PLN
Ширина на опфаќање 3.5 м Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 28
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.237 € PLN 26.600 PLN
Ширина на опфаќање 3 м Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 24
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.744 € PLN 24.500 PLN
Ширина на опфаќање 2.5 м Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 20
Полска, Nowa Dąbia
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се