Филтри -

Диск брани Agro-Masz

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Диск брани Agro-Masz

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Број на дискови
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.200 € Без ДДВ
Потребна сила на трактор 35 кс
Година 2022 Тип Број на дискови
Романија
DELTA DOMO S.R.L.
1 година на Agronetto
нови диск брана Agro-Masz BT 30 + Rohrstabwalze 500 mm
1
Контактирајте го продавачот
7.387 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2024 Тип за трактор Број на дискови
Германија, Ansbach
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.700 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка 15 мм Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Тип Број на дискови
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
8.300 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Тип Број на дискови
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
25.300 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м Капацитет 7.2 ха/час Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2024 Тип Број на дискови
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
30.300 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 5 м Капацитет 6 ха/час Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2024 Тип Број на дискови
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
22.950 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 5 м Капацитет 6 ха/час Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2024 Тип Број на дискови
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
8.300 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 15 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Тип Број на дискови
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
11.050 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 4 м Капацитет 4.2 ха/час Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2024 Тип Број на дискови
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
8.235 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2024 Тип Број на дискови 24
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
24.900 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 4 м
Година Тип Број на дискови
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
6.091 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2024 Тип Број на дискови
Германија, De-91522 Ansbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3.5 м
Година 2023 Тип Број на дискови
Полска, Jedwabne
нови диск брана Agro-Masz GRADA DE DISCOC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4 м
Година Тип Број на дискови
Полска, Jedwabne
нови диск брана Agro-Masz Brona talerzowa Trol 3m / Grada de discos Trol 3m
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3 м
Година Тип Број на дискови
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2021 Тип Број на дискови
Полска, Jedwabne
нови диск брана Agro-Masz BT 25 + Rohrstabwalze 500
1
Контактирајте го продавачот
6.092 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 2.5 м
Година 2024 Тип Број на дискови
Германија, Ansbach
нови диск брана Agro-Masz BTC 40 H + Dachringwalze 600
1
Контактирајте го продавачот
16.597 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 100 мм
Година 2024 Тип за трактор Број на дискови 32
Германија, Ansbach
Контактирајте го продавачот
12.360 € KZT 5.900.000 KZT
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 70 мм Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2023 Тип за трактор Број на дискови 24
Казахстан, Astana
диск брана Agro-Masz bt40h диск брана Agro-Masz bt40h диск брана Agro-Masz bt40h
3
Контактирајте го продавачот
5.489 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2014 Тип Број на дискови
Германија, De-28816 Stuhr
Контактирајте го продавачот
15.252 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2024 Тип Број на дискови 40
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.560 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м
Година Тип за трактор Број на дискови
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3 м
Година Тип Број на дискови
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3 м Потребна сила на трактор 90 кс
Година Тип за трактор Број на дискови
Австрија, Eberschwang
нови диск брана Agro-Masz BT 30 + Dachringwalze 600 mm
1
Контактирајте го продавачот
9.160 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 85 мм
Година 06/2023 Тип Број на дискови
Германија, Ansbach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се