Филтри -

Диск брани Amazone

Резултати од пребарување: 122 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

122 огласа: Диск брани Amazone

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Број на дискови
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 2
Година 2011 Тип Број на дискови
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2008 Тип Број на дискови
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
диск брана Amazone Catros + 3001 510 мм 2018 диск брана Amazone Catros + 3001 510 мм 2018
2
Контактирајте го продавачот
15.900 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2018 Тип Број на дискови
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
10.900 € Со вклучен ДДВ
Дијаметар на диск 460 мм Ширина на опфаќање 3 м
Година 2010 Тип Број на дискови
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
27.900 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2012 Тип Број на дискови
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
32.500 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 5 м Потребна сила на трактор 210 кс
Година 2013 Тип Број на дискови
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
12.500 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 3.5 м
Година 2007 Тип Број на дискови
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2006 Тип Број на дискови
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.700 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2022 Тип Број на дискови
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
76.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2023 Тип за трактор Број на дискови
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 21.650 €
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 250 мм Длабочина на обработка 150 мм Капацитет 10 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2015 Тип Број на дискови 48
Украина
Контактирајте го продавачот
41.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2016 Тип Број на дискови
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
31.500 € Со вклучен ДДВ
Дијаметар на диск 510 мм Ширина на опфаќање 6 м Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2012 Тип Број на дискови 48
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2020 Тип Број на дискови 48
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
79.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 210 мм Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 16 км/ч Големина на гуми 15.0/55-17
Година 2022 Тип за трактор Број на дискови 48
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
10.924 €
Година 2009 Тип Број на дискови
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
аукција 6.423 € SEK 74.000 SEK
Ширина на опфаќање 3.5 м Длабочина на обработка 140 мм
Година 2023 Тип за трактор Број на дискови
Шведска, Jönköping
Контактирајте го продавачот
48.990 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2018 Тип Број на дискови
Германија, Kunde
диск брана Amazone Catros+6002-2 диск брана Amazone Catros+6002-2 диск брана Amazone Catros+6002-2
3
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 2
Година 2020 Тип Број на дискови 48
Бугарија, Вълчедръм
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Година 2018 Тип Број на дискови
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
33.900 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2013 Тип Број на дискови
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Тип Број на дискови
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
15.470 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2012 Тип Број на дискови
Германија, Dinkelsbühl
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 122 огласа
Прикажи