Филтри -

Диск брани Bomet

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

36 огласа: Диск брани Bomet

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Број на дискови
Контактирајте го продавачот
595 € UAH 26.000 UAH
Ширина на опфаќање 1.5 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 24 кс
Година 2023 Тип Број на дискови 14
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
18.100 € PLN 77.000 PLN
Ширина на опфаќање 5 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 170 кс
Година Тип Број на дискови 40
Полска, Nowa Dąbia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
20.450 € PLN 87.000 PLN
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 200 кс
Година Тип Број на дискови 48
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
16.590 € PLN 70.600 PLN
Ширина на опфаќање 4 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 140 кс
Година Тип Број на дискови 32
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
16.220 € PLN 69.000 PLN
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 200 кс
Година Тип Број на дискови 48
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
14.360 € PLN 61.100 PLN
Ширина на опфаќање 5 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 170 кс
Година Тип Број на дискови 40
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
12.570 € PLN 53.500 PLN
Ширина на опфаќање 4 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 140 кс
Година Тип Број на дискови 32
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
7.497 € PLN 31.900 PLN
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 110 кс
Година Тип Број на дискови 24
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
10.110 € PLN 43.000 PLN
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 140 кс
Година Тип Број на дискови 32
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
8.484 € PLN 36.100 PLN
Ширина на опфаќање 3.5 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 130 кс
Година Тип Број на дискови 28
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.439 € PLN 27.400 PLN
Ширина на опфаќање 2.5 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 90 кс
Година Тип Број на дискови 20
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.405 € PLN 23.000 PLN
Ширина на опфаќање 2 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 82 кс
Година Тип Број на дискови 16
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
4.442 € PLN 18.900 PLN
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 90 кс
Година Тип Број на дискови 24
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
4.724 € PLN 20.100 PLN
Ширина на опфаќање 3.3 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 95 кс
Година Тип Број на дискови 26
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
4.160 € PLN 17.700 PLN
Ширина на опфаќање 2.7 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 85 кс
Година Тип Број на дискови 22
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.314 € PLN 14.100 PLN
Ширина на опфаќање 2 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 65 кс
Година Тип Број на дискови 16
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.878 € PLN 16.500 PLN
Ширина на опфаќање 2.5 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 80 кс
Година Тип Број на дискови 20
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.596 € PLN 15.300 PLN
Ширина на опфаќање 2.2 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 75 кс
Година Тип Број на дискови 18
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.750 € PLN 11.700 PLN
Ширина на опфаќање 1.5 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 45 кс
Година Тип Број на дискови 12
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.032 € PLN 12.900 PLN
Ширина на опфаќање 1.8 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 55 кс
Година Тип Број на дискови 14
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.468 € PLN 10.500 PLN
Ширина на опфаќање 1.3 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 40 кс
Година Тип Број на дискови 10
Полска, Nowa Dąbia
нови диск брана Bomet U363/5 2,7m 4-walcowa Pavo нови диск брана Bomet U363/5 2,7m 4-walcowa Pavo нови диск брана Bomet U363/5 2,7m 4-walcowa Pavo
3
Контактирајте го продавачот
2.773 € PLN 11.800 PLN
Ширина на опфаќање 2.7 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 73 кс
Година Тип Број на дискови 24
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.938 € PLN 12.500 PLN
Ширина на опфаќање 3.15 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 88 кс
Година Тип Број на дискови 28
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.209 € PLN 9.400 PLN
Ширина на опфаќање 2.1 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 58 кс
Година Тип Број на дискови 20
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.538 € PLN 10.800 PLN
Ширина на опфаќање 2.7 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 73 кс
Година Тип Број на дискови 24
Полска, Nowa Dąbia
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи