Филтри -

Диск брани Grégoire Besson

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

24 огласа: Диск брани Grégoire Besson

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Број на дискови
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.610 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2008 Тип Број на дискови
Украина
Контактирајте го продавачот
28.170 € PLN 120.000 PLN
Ширина на опфаќање 4.8 м
Година 2017 Тип Број на дискови
Полска, Mordy
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
диск брана Grégoire Besson XRVP 718-56 диск брана Grégoire Besson XRVP 718-56 диск брана Grégoire Besson XRVP 718-56
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.2 м Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2004 Тип Број на дискови
Украина, Безуглівка
диск брана Grégoire Besson
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2008 Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2012 Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Ширина на опфаќање 6.3 м
Година 2011 Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
11.810 € UAH 500.000 UAH
Ширина на опфаќање 5.6 м
Година Тип Број на дискови
Украина, Крижопіль
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.490 €
Ширина на опфаќање 5.3 м
Година 2014 Тип Број на дискови
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
8.450 € PLN 36.000 PLN
Година 2011 Тип Број на дискови
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2020 Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 5.8 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 710 мм Капацитет 6 ха/час Работни часови 1500 ха/час Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 14 км/ч Големина на гуми 445/65 R22,5
Година 2018 Тип Број на дискови
Полска, Grajewo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.2 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2014 Тип Број на дискови 56
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.780 €
Ширина на опфаќање 5.3 м Број на редови 2
Година 2006 Тип Број на дискови
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
8.685 € PLN 37.000 PLN
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1998 Тип Број на дискови
Полска, Bodzanów
диск брана Grégoire Besson DXRV 666/36 диск брана Grégoire Besson DXRV 666/36 диск брана Grégoire Besson DXRV 666/36
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Тип Број на дискови
Украина, Суми
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година 2009 Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
диск брана Grégoire Besson диск брана Grégoire Besson диск брана Grégoire Besson
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 2017 Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
диск брана Grégoire Besson DISCOPACK
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2012 Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
диск брана Grégoire Besson
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3.3 м
Година 2012 Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
26.900 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 5 м Потребна сила на трактор 230 кс
Година 2014 Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
диск брана Grégoire Besson dck 3/600/48 диск брана Grégoire Besson dck 3/600/48 диск брана Grégoire Besson dck 3/600/48
3
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Година 2008 Тип Број на дискови
Германија, De-23843 Bad Oldesloe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5.8 м
Година 2018 Тип Број на дискови
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 13.140 €
Ширина на опфаќање 7.7 м
Година Тип Број на дискови
Украина, Охиньки
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се