Филтри -

Диск брани Horsch

Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

60 огласа: Диск брани Horsch

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Број на дискови
диск брана Horsch joker 8rt mit messerwalze диск брана Horsch joker 8rt mit messerwalze
2
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Година 2022 Тип Број на дискови
Германија, Hamburg
диск брана Horsch Joker 8 RT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.550 €
Ширина на опфаќање 6.15 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 250 мм Длабочина на обработка 100 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 02/2011 Тип за трактор Број на дискови 52
Украина, Запоріжжя
Контактирајте го продавачот
28.100 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2023 Тип Број на дискови 32
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
40.990 €
Ширина на опфаќање 10 м
Година 2010 Тип Број на дискови
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Година 2022 Тип Број на дискови
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
28.100 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2023 Тип Број на дискови
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
43.751 €
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2018 Тип Број на дискови
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
69.851 €
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2022 Тип Број на дискови
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Година 2011 Тип Број на дискови
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
48.500 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2019 Тип Број на дискови
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2015 Тип Број на дискови
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 36.010 €
Ширина на опфаќање 12.25 м Потребна сила на трактор 370 кс
Година 03/2012 Тип Број на дискови
Украина, с. Великая Александровка
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2012 Тип Број на дискови
Германија, 17094 Pragsdorf
диск брана Horsch Jocker 6C Gülle диск брана Horsch Jocker 6C Gülle диск брана Horsch Jocker 6C Gülle
3
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2015 Тип Број на дискови
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Ширина на опфаќање 12 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2017 Тип за трактор Број на дискови
Украина, Несвіч
Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 8 м Број на редови 2 Големина на гуми 520/50 - 17
Година 2023 Тип Број на дискови 68
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.15 м Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2024 Тип Број на дискови
Украина, Полковничье
Контактирајте го продавачот
31.600 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2013 Тип Број на дискови
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
53.700 €
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2018 Тип Број на дискови
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Тип Број на дискови
Германија, Fritzlar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна брзина 40 км/ч
Година 2023 Тип за трактор Број на дискови
Германија, Fritzlar
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Година Тип Број на дискови
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
21.990 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2012 Тип Број на дискови
Германија, Kunde
диск брана Horsch Joker 10 RT
1
Контактирајте го продавачот
61.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.75 м Големина на гуми 400/60-15.5
Година 2018 Тип Број на дискови
Германија, Harsum
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи