Филтри -

Диск брани Kuhn

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

26 огласа: Диск брани Kuhn

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Број на дискови
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Година 2008 Тип Број на дискови
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
5.700 €
Година 2022 Тип Број на дискови
Германија, De-48683 Ahaus
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.752 €
Година 1997 Тип Број на дискови
Австрија, At-2100 Korneuburg
диск брана Kuhn optimer 303 диск брана Kuhn optimer 303 диск брана Kuhn optimer 303
3
Контактирајте го продавачот
11.504 €
Ширина на опфаќање 10 м
Година 2015 Тип Број на дискови
Австрија, At-8551 Wies
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2023 Тип Број на дискови
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
16.200 €
Година 2022 Тип Број на дискови
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Година 2015 Тип Број на дискови
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Година Тип Број на дискови
Романија
нови диск брана Kuhn OPTIMER L300 нови диск брана Kuhn OPTIMER L300
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2023 Тип Број на дискови
Германија, Roßdorf
нови диск брана Kuhn OPTIMER 303 нови диск брана Kuhn OPTIMER 303 нови диск брана Kuhn OPTIMER 303
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Тип за трактор Број на дискови
Германија, Aschara
Контактирајте го продавачот
14.890 €
Ширина на опфаќање 3.4 м
Година 2014 Тип Број на дискови
Германија, Erbach
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 20.780 €
Ширина на опфаќање 6.1 м Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2010 Тип Број на дискови 52
Украина, с.Бишів
диск брана Kuhn optimer l300 диск брана Kuhn optimer l300 диск брана Kuhn optimer l300
3
Контактирајте го продавачот
22.457 €
Година 2023 Тип Број на дискови
Германија, Hamburg
нови диск брана Kuhn 02125
1
Контактирајте го продавачот
31,63 € PLN 135 PLN
Година Тип Број на дискови
Полска, Sadówiec
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Ширина на опфаќање 6000 м
Година 2017 Тип за трактор Број на дискови
Германија, Eckernförde
Контактирајте го продавачот
46.808 €
Година 2021 Тип Број на дискови
Германија, Gb-Nr1 2En Norwich
нови диск брана Kuhn Cultimer L 400 R NSM + T-Liner-Walze
1
Контактирајте го продавачот
33.571 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2024 Тип Број на дискови
Германија, Ansbach
Контактирајте го продавачот
81.990 €
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2023 Тип Број на дискови
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
27.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 4.3 м
Година 2018 Тип за трактор Број на дискови 36
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
32.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6.5 м
Година 2015 Тип за трактор Број на дискови 52
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.930 €
Година 2018 Тип Број на дискови
Украина, Киевская обл.
Контактирајте го продавачот
10.540 € PLN 45.000 PLN
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2012 Тип за мототрактор Број на дискови 40
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Година 2008 Тип Број на дискови
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
29.155 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2013 Тип Број на дискови
Германија, Kruft
диск брана Kuhn Optimer 5003 диск брана Kuhn Optimer 5003 диск брана Kuhn Optimer 5003
3
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2016 Тип Број на дискови
Германија, Holle-Grasdorf
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи