Филтри -

Диск брани Kverneland

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27 огласа: Диск брани Kverneland

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Број на дискови
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2000 Тип Број на дискови 56
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
58.490 €
Година 2022 Тип Број на дискови
Германија, Schora
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
диск брана Kverneland диск брана Kverneland диск брана Kverneland
3
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Година 2017 Тип Број на дискови
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
24.800 €
Година 2011 Тип Број на дискови
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
аукција 93,81 € DKK 700 DKK
Ширина на опфаќање 3.5 м
Година Тип Број на дискови
Данска, Tølløse
аукција аукција
Ширина на опфаќање 4 м
Година Тип Број на дискови
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2017 Тип Број на дискови
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
34.915 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2022 Тип Број на дискови
Германија, De-48341 Altenberge
Контактирајте го продавачот
16.600 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2022 Тип Број на дискови
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
аукција 85,73 € SEK 1.000 SEK
Година Тип Број на дискови
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција 3.344 € SEK 39.000 SEK
Година Тип Број на дискови
Шведска, Glanshammar
Контактирајте го продавачот
аукција 28.600 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2017 Тип Број на дискови
Литванија, Mažeikiai
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2018 Тип Број на дискови
Германија, Straubing
диск брана Kverneland ENDURO 4000 F
1
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2023 Тип Број на дискови
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
диск брана Kverneland ENDURO 4000 F
1
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2023 Тип Број на дискови
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
диск брана Kverneland QUALIDISC FARMER 5001 F
1
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2022 Тип Број на дискови
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
1.157 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м
Година Тип Број на дискови
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
1.157 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м
Година Тип Број на дискови
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
1.157 € Без ДДВ
Година Тип Број на дискови
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
2.893 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м
Година Тип Број на дискови
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
диск брана Kverneland Qualidisc PRO диск брана Kverneland Qualidisc PRO
2
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Година 2018 Тип Број на дискови
Словачка, Rakovec nad Ondavou
Контактирајте го продавачот
17.610 € UAH 750.000 UAH
Година Тип Број на дискови
Украина, Павлопілля
диск брана Kverneland ОЧЕНЬ ХОРОШАЯ ЦЕНА! ДИСКИ 680 ММ диск брана Kverneland ОЧЕНЬ ХОРОШАЯ ЦЕНА! ДИСКИ 680 ММ диск брана Kverneland ОЧЕНЬ ХОРОШАЯ ЦЕНА! ДИСКИ 680 ММ
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м
Година Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
1.650 €
Ширина на опфаќање 2.5 м
Година 09/2001 Тип за трактор Број на дискови
Литванија, Šilalė
нови диск брана Kverneland нови диск брана Kverneland
2
Контактирајте го продавачот
550 € Без ДДВ
Година 2008 Тип Број на дискови
Латвија, Kuldīga, Kuldīgas n.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се