Филтри -

Диск брани Landstal

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

20 огласа: Диск брани Landstal

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Број на дискови
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови диск брана Landstal BTH 400 нови диск брана Landstal BTH 400 нови диск брана Landstal BTH 400
3
Контактирајте го продавачот
14.150 € Без ДДВ
Година 2024 Тип Број на дискови
Унгарија, Bács-Kiskun Vármegye, Baja
Контактирајте го продавачот
11.300 € Без ДДВ
Година 2023 Тип Број на дискови
Унгарија, Bács-Kiskun Vármegye, Baja
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.280 € Без ДДВ
Година 2024 Тип за трактор Број на дискови
Унгарија, Bács-Kiskun Vármegye, Baja
Контактирајте го продавачот
8.856 € HUF 3.486.000 HUF
Година 2023 Тип Број на дискови
Унгарија, Bács-Kiskun Vármegye, Baja
Контактирајте го продавачот
17.490 € PLN 75.500 PLN
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 48
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
14.830 € PLN 64.000 PLN
Ширина на опфаќање 5 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 4.1 ха/час Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 40
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
13.440 € PLN 58.000 PLN
Ширина на опфаќање 4.5 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 3.1 ха/час Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 36
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
12.160 € PLN 52.500 PLN
Ширина на опфаќање 4 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 2.9 ха/час Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 32
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
13.880 € PLN 59.900 PLN
Ширина на опфаќање 5.5 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 4.5 ха/час Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 44
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
12.980 € PLN 56.000 PLN
Ширина на опфаќање 5 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 4.1 ха/час Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 40
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
12.000 € PLN 51.800 PLN
Ширина на опфаќање 4.5 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 3.1 ха/час Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 36
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
10.940 € PLN 47.200 PLN
Ширина на опфаќање 4 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 2.9 ха/час Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 32
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
13.550 € PLN 58.500 PLN
Ширина на опфаќање 3.5 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 2.4 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 28
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
11.700 € PLN 50.500 PLN
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 2 ха/час Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 24
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
8.874 € PLN 38.300 PLN
Ширина на опфаќање 4 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 2.8 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 32
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
7.878 € PLN 34.000 PLN
Ширина на опфаќање 3.5 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 2.4 ха/час Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 28
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.673 € PLN 28.800 PLN
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 2.2 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 24
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.279 € PLN 27.100 PLN
Ширина на опфаќање 2.7 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 1.8 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 22
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.816 € PLN 25.100 PLN
Ширина на опфаќање 2.5 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 140 мм Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 20
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Година 2023 Тип за трактор Број на дискови
Полска, Kuźnica Zbąska
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се