Филтри -

Диск брани Lemken

Резултати од пребарување: 133 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

133 огласа: Диск брани Lemken

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Број на дискови
Контактирајте го продавачот
10.700 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2005 Тип Број на дискови 20
Германија, De-88367 Hohentengen
Контактирајте го продавачот
22.900 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 4 м Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2014 Тип Број на дискови
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.610 € PLN 58.000 PLN
Година 2008 Тип Број на дискови 40
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
41.900 €
Ширина на опфаќање 10 м
Година 2012 Тип Број на дискови
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2011 Тип Број на дискови
Германија, Hamburg
диск брана Lemken Gigant 12 Rubin 9 диск брана Lemken Gigant 12 Rubin 9 диск брана Lemken Gigant 12 Rubin 9
3
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Број на редови 910
Година 2012 Тип Број на дискови
Србија, Jasenovo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5.5 м
Година 2023 Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2023 Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
24.832 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2023 Тип Број на дискови
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 2023 Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2023 Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3.5 м
Година 2023 Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2023 Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5.5 м
Година 2023 Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5 м
Година Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2023 Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 2023 Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 2.5 м
Година 2023 Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3.5 м
Година 2023 Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Дијаметар на диск 620 мм Ширина на опфаќање 5 м Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2016 Тип Број на дискови
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
16.500 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 3.5 м Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2012 Тип Број на дискови
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
12.050 € UAH 520.000 UAH
Година 2024 Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
14.875 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2014 Тип Број на дискови
Германија, Dinkelsbühl
Контактирајте го продавачот
24.800 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2010 Тип Број на дискови
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
14.201 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2010 Тип Број на дискови
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 133 огласа
Прикажи