Филтри -

Диск брани Rol/Ex

Резултати од пребарување: 67 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

67 огласа: Диск брани Rol/Ex

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Број на дискови
нови диск брана Rol/Ex a Grapa cu discuri de cultivare si miriste, pliata hidraulic 4 m нови диск брана Rol/Ex a Grapa cu discuri de cultivare si miriste, pliata hidraulic 4 m
2
Контактирајте го продавачот
9.852 € PLN 42.000 PLN
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Тип Број на дискови 32
Полска, Nądnia
нови диск брана Rol/Ex BTW 1,35m Do Winnic viñedos Weinbergen нови диск брана Rol/Ex BTW 1,35m Do Winnic viñedos Weinbergen нови диск брана Rol/Ex BTW 1,35m Do Winnic viñedos Weinbergen
3
Контактирајте го продавачот
3.249 € PLN 13.850 PLN
Ширина на опфаќање 1.35 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 30 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 10
Полска, Nowa Dąbia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови диск брана Rol/Ex BTW 1,1m Do Winnic viñedos Weinbergen нови диск брана Rol/Ex BTW 1,1m Do Winnic viñedos Weinbergen нови диск брана Rol/Ex BTW 1,1m Do Winnic viñedos Weinbergen
3
Контактирајте го продавачот
3.014 € PLN 12.850 PLN
Ширина на опфаќање 1.1 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 25 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 8
Полска, Nowa Dąbia
нови диск брана Rol/Ex Disc harrow cultivating and stubble, hydraulically folded 4 m нови диск брана Rol/Ex Disc harrow cultivating and stubble, hydraulically folded 4 m
2
Контактирајте го продавачот
9.852 € PLN 42.000 PLN
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Тип Број на дискови 32
Полска, Nądnia
нови диск брана Rol/Ex BTM 1,0m Do Winnic  viñedos Weinbergen нови диск брана Rol/Ex BTM 1,0m Do Winnic  viñedos Weinbergen нови диск брана Rol/Ex BTM 1,0m Do Winnic  viñedos Weinbergen
3
Контактирајте го продавачот
3.014 € PLN 12.850 PLN
Ширина на опфаќање 1 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 25 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 8
Полска, Nowa Dąbia
нови диск брана Rol/Ex BTM 1,25m Do Winnic viñedos Weinbergen нови диск брана Rol/Ex BTM 1,25m Do Winnic viñedos Weinbergen нови диск брана Rol/Ex BTM 1,25m Do Winnic viñedos Weinbergen
3
Контактирајте го продавачот
3.249 € PLN 13.850 PLN
Ширина на опфаќање 1.25 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 30 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 10
Полска, Nowa Dąbia
нови диск брана Rol/Ex Erpice a dischi per coltivazione e stoppia, piegato idraulicame нови диск брана Rol/Ex Erpice a dischi per coltivazione e stoppia, piegato idraulicame
2
Контактирајте го продавачот
9.852 € PLN 42.000 PLN
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Тип Број на дискови 32
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
23.270 € PLN 99.200 PLN
Ширина на опфаќање 4 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 130 кс Големина на гуми 500 mm
Година 2024 Тип за трактор Број на дискови 32
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција 6.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2019 Тип за трактор Број на дискови 48
Литванија, Mažeikiai
Контактирајте го продавачот
11.730 € PLN 50.000 PLN
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2016 Тип Број на дискови 40
Полска, Bialystok, Podlaskie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
нови диск брана Rol/Ex Leichte, hydraulisch klappbare Scheibenegge, 4 Meter нови диск брана Rol/Ex Leichte, hydraulisch klappbare Scheibenegge, 4 Meter
2
Контактирајте го продавачот
9.148 € PLN 39.000 PLN
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2023 Тип Број на дискови 32
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
3.014 € PLN 12.850 PLN
Ширина на опфаќање 1 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 25 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 8
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
6.146 € PLN 26.200 PLN
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 24
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
6.732 € PLN 28.700 PLN
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 24
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
17.800 € PLN 75.900 PLN
Ширина на опфаќање 4 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 32
Полска, Białystok
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
11.850 € PLN 50.500 PLN
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 24
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
6.920 € PLN 29.500 PLN
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 24
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
4.082 € PLN 17.400 PLN
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2024 Тип Број на дискови
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
59.820 € PLN 255.000 PLN
Ширина на опфаќање 8 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 100 мм Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 15 км/ч Големина на гуми 700/40 R22,5
Година 2024 Тип за трактор Број на дискови 64
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
9.829 € PLN 41.900 PLN
Ширина на опфаќање 4 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 40 мм Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 20 км/ч
Година 2024 Тип Број на дискови 32
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
15.550 € PLN 66.300 PLN
Ширина на опфаќање 4 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Тип Број на дискови 32
Полска, Białystok
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
16.630 € PLN 70.900 PLN
Година 2023 Тип за трактор Број на дискови
Полска, Białystok
диск брана Rol/Ex диск брана Rol/Ex диск брана Rol/Ex
3
Контактирајте го продавачот
3.847 € PLN 16.400 PLN
Ширина на опфаќање 2.1 м
Година 2023 Тип за трактор Број на дискови
Полска, Białystok
диск брана Rol/Ex BT300 диск брана Rol/Ex BT300 диск брана Rol/Ex BT300
3
Контактирајте го продавачот
8.820 € PLN 37.600 PLN
Ширина на опфаќање 4 м Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Тип за трактор Број на дискови 32
Полска, Białystok
диск брана Rol/Ex BTW, 1,85 m диск брана Rol/Ex BTW, 1,85 m диск брана Rol/Ex BTW, 1,85 m
3
Контактирајте го продавачот
3.624 € PLN 15.450 PLN
Ширина на опфаќање 1.85 м
Година 2023 Тип за трактор Број на дискови 16
Полска, Białystok
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 67 огласа
Прикажи