Филтри -

Диск брани Väderstad

Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

48 огласа: Диск брани Väderstad

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Број на дискови
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Ширина на опфаќање 7.94 м
Година Тип Број на дискови 64
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.1 м Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 10 км/ч Големина на гуми 520/50-17
Година 2018 Тип за трактор Број на дискови 50
Белорусија, Минская обл., Смолевичский р-н
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Ширина на опфаќање 4.25 м
Година 2019 Тип Број на дискови
Германија, Bamberg
Контактирајте го продавачот
55.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 7.94 м Простор помеѓу редови 125 мм Длабочина на обработка 120 мм Работни часови 350 ха/час Потребна сила на трактор 250 кс Големина на гуми 400/60-15.5
Година 2018 Тип за трактор Број на дискови 64
Украина, Фастовский район, Глеваха
Контактирајте го продавачот
55.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 4.2 м Длабочина на обработка 100 мм Работни часови 60 ха/час
Година 2018 Тип Број на дискови
Украина, Суми
аукција 23.600 € SEK 273.000 SEK
Година 2018 Тип Број на дискови
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
11.500 US$ EUR ≈ 10.800 €
Година Тип Број на дискови
Украина, Vishnëvoye
Контактирајте го продавачот
20.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 8.2 м Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 14 км/ч
Година 2015 Тип Број на дискови
Украина, Фастовский район, Глеваха
диск брана Väderstad CARRIER X 425 VFM
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4.25 м
Година Тип Број на дискови
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.5 м
Година 2009 Тип Број на дискови
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Ширина на опфаќање 6.5 м
Година 2010 Тип Број на дискови
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
22.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 8 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 120 мм
Година 2011 Тип Број на дискови
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
29.500 US$ EUR ≈ 27.690 €
Ширина на опфаќање 8.2 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2012 Тип Број на дискови
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
21.900 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2010 Тип Број на дискови
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
диск брана Väderstad Carrier 650 диск брана Väderstad Carrier 650 диск брана Väderstad Carrier 650
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.5 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 190 кс
Година 2020 Тип Број на дискови 52
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
47.300 €
Ширина на опфаќање 3.75 м
Година 2008 Тип Број на дискови
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Година 2013 Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Тип Број на дискови
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година 2012 Тип Број на дискови
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.94 м Простор помеѓу редови 250 мм
Година Тип Број на дискови 64
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.25 м
Година 2018 Тип за трактор Број на дискови
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2010 Тип Број на дискови
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Ширина на опфаќање 12.25 м
Година 2006 Тип Број на дискови
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
43.500 €
Ширина на опфаќање 6.25 м
Година 2014 Тип Број на дискови
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
17.700 US$ EUR ≈ 16.620 €
Година 2011 Тип Број на дискови
Украина, Велике Колодно
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се