Agronetto » Жетварки
Филтри -

Друг адаптери за комбајни

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

5 огласа: Друг адаптери за комбајни

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, смт Гребінки Васильківський р-н
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
800,90 € UAH 35.000 UAH
Година 07/2004 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Лісоводи
Контактирајте го продавачот
10.760 € UAH 470.000 UAH
Капацитет 2.8 ха/час Работна брзина 10 км/ч
Година 07/2024 Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Украина, Cherkasy
Контактирајте го продавачот
24.000 € Со вклучен ДДВ
Година 07/2011 Километража Ширина на опфаќање 5.2 м
Украина, Ternopil
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи