Филтри -

Други фрези

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

31 огласа: Други фрези

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Број на редови
Контактирајте го продавачот
2.999 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање 6 м Број на редови
Германија, Fritzlar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Ширина на опфаќање 4 м Број на редови
Србија, Jasenovo
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
друга фреза HERSE MULCH BMH, largeur 3 m друга фреза HERSE MULCH BMH, largeur 3 m друга фреза HERSE MULCH BMH, largeur 3 m
3
Контактирајте го продавачот
3.859 € PLN 16.560 PLN
Година 2023 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Полска, Nądnia
друга фреза MULCS BORONA BMH, szélessége 3 m друга фреза MULCS BORONA BMH, szélessége 3 m друга фреза MULCS BORONA BMH, szélessége 3 m
3
Контактирајте го продавачот
4.089 € PLN 17.550 PLN
Година 2023 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Полска, Nądnia
друга фреза  MULCHREGEN BMH, breedte 3 m друга фреза  MULCHREGEN BMH, breedte 3 m друга фреза  MULCHREGEN BMH, breedte 3 m
3
Контактирајте го продавачот
4.089 € PLN 17.550 PLN
Година 2023 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
2.646 € UAH 120.000 UAH
Година Ширина на опфаќање Број на редови
Украина, Петрашовка
друга фреза Lilla Harrie 220
1
Контактирајте го продавачот
435 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање 2.2 м Број на редови
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 20 км/ч
Година 2011 Ширина на опфаќање 12 м Број на редови
Украина, Бродецкое
Контактирајте го продавачот
19.930 € Без ДДВ
Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 15 км/ч
Година Ширина на опфаќање 530 м Број на редови
Словачка, Giraltovce
друга фреза ERPICE DA PACCIAME BMH, larghezza 3 m друга фреза ERPICE DA PACCIAME BMH, larghezza 3 m друга фреза ERPICE DA PACCIAME BMH, larghezza 3 m
3
Контактирајте го продавачот
4.089 € PLN 17.550 PLN
Потребна сила на трактор 55 кс
Година 2023 Ширина на опфаќање Број на редови
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Ширина на опфаќање Број на редови
Холандија, Lieshout
друга фреза Lilla Harrie 300 друга фреза Lilla Harrie 300
2
Контактирајте го продавачот
588 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
друга фреза Doublet-Record 3 друга фреза Doublet-Record 3
2
Контактирајте го продавачот
3.223 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
друга фреза Technopol Борона шлейфова гідравлічна БШГ- 12
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 230 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 12 м Број на редови
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
9.760 €
Година 2022 Ширина на опфаќање 2.5 м Број на редови
Германија, Zeven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Ширина на опфаќање Број на редови
Унгарија, Szekszard
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање 8 м Број на редови
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
друга фреза Lilla Harrie 600
1
Контактирајте го продавачот
2.587 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање 6 м Број на редови
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
друга фреза Dowdeswell 400
1
Контактирајте го продавачот
4.351 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање 4 м Број на редови
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
друга фреза Lilla Harrie 250
1
Контактирајте го продавачот
435 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање 2.5 м Број на редови
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Ширина на опфаќање Број на редови
Холандија, Goudriaan
друга фреза Rol/Ex MULCH HARROW BMH, width 3 m друга фреза Rol/Ex MULCH HARROW BMH, width 3 m друга фреза Rol/Ex MULCH HARROW BMH, width 3 m
3
Контактирајте го продавачот
3.868 € PLN 16.600 PLN
Година 2023 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Полска, Nądnia
друга фреза Agrocosan POWER HARROW
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Ширина на опфаќање Број на редови
Турција, Karatay - Konya
Контактирајте го продавачот
64.260 € UAH 2.914.000 UAH
Длабочина на обработка 50 мм Потребна сила на трактор 350 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 5.8 м Број на редови 4
Украина, Odessa
друга фреза RAVĖTUVAS PH-3 dvieilis hidraulinis друга фреза RAVĖTUVAS PH-3 dvieilis hidraulinis
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
4.400 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање Број на редови
Литванија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи