Филтри -

Електрични прецизни сејалки

Резултати од пребарување: 246 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

246 огласа: Електрични прецизни сејалки

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.989 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 7500 мм
Година 2009 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
94.000 €
Година 2023 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2007 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, De-06712 Salsitz
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Ширина на опфаќање 5 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 7500 мм
Година 2015 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
електрична прецизна сејалка Horsch Maestro 8CC 2500 ha електрична прецизна сејалка Horsch Maestro 8CC 2500 ha
2
Контактирајте го продавачот
52.900 €
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 8 Простор помеѓу редови 75 мм Капацитет 2500 ха/час Капацитет на резервоар 2000 л
Година 2016 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 8 Простор помеѓу редови 75 мм Капацитет 4586 ха/час
Година 2011 Пневматска сеалка пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Schierling
Контактирајте го продавачот
55.900 €
Година 2023 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, 48488 Emsbüren
Контактирајте го продавачот
176.900 €
Ширина на опфаќање 12.19 м Број на редови 16 Простор помеѓу редови 76 мм Капацитет 1500 ха/час
Година 2021 Пневматска сеалка пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 8 Простор помеѓу редови 7500 мм
Година 2018 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
9.125 €
Број на редови 8
Година 2012 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Австрија, At-3910 Zwettl
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Година 1990 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.084 €
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 4
Година 2005 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Австрија, At-8551 Wies
Контактирајте го продавачот
44.900 €
Ширина на опфаќање 5 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2023 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
73.500 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2022 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
185.000 US$ EUR ≈ 170.600 €
Ширина на опфаќање 11.2 м Број на редови 16 Простор помеѓу редови 700 мм Работни часови 4400 ха/час Капацитет на резервоар 2467 л Работна брзина 16 км/ч Потребна сила на трактор 340 кс
Година 2021 Пневматска сеалка Длабочина на сеење 100 мм
Украина, Суми
Контактирајте го продавачот
79.000 €
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 12
Година 2023 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 8
Година 2007 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
42.900 €
Ширина на опфаќање 5 м Број на редови 6
Година 2023 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.646 €
Ширина на опфаќање 4 м Број на редови 4 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2009 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 8 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2015 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Ширина на опфаќање 9 м Број на редови 12 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2013 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
42.900 €
Ширина на опфаќање 5 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 7500 мм
Година 2023 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
48.540 € CZK 1.200.000 CZK
Година 2008 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Чехија, Rakovník
Контактирајте го продавачот
52.274 €
Година 2017 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
60.316 €
Година 2019 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 246 огласа
Прикажи
Претплати се