Филтри -

Електрични прецизни сејалки Horsch

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

22 огласа: Електрични прецизни сејалки Horsch

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Ширина на опфаќање 12 м
Година 2013 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, De-06712 Salsitz
Контактирајте го продавачот
69.800 €
Број на редови 12
Година 2022 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Година 2011 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, De-23843 Bad Oldesloe
Контактирајте го продавачот
45.900 €
Ширина на опфаќање 9 м Број на редови 12 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2009 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 12 Простор помеѓу редови 5000 мм
Година 2011 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2013 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, De-17033 Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 35 мм
Година 2017 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м Работна брзина 25 км/ч ISOBUS ISOBUS
Година 2008 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
24.990 €
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 12 Простор помеѓу редови 50 мм Капацитет 4000 ха/час Капацитет на резервоар 2800 л
Година 2011 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 75 мм Капацитет на резервоар 2800 л
Година 2015 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
60.500 €
Ширина на опфаќање 9 м Број на редови 12 Простор помеѓу редови 75 мм Капацитет 13000 ха/час Капацитет на резервоар 7000 л
Година 2012 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 8
Година 2019 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
123.000 €
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 12 Простор помеѓу редови 50 мм
Година 2022 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Украина, Zolochiv
електрична прецизна сејалка Horsch MAESTRO 8.75 CX
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5.4 м Број на редови 8 Простор помеѓу редови 750 мм Капацитет на резервоар 3000 л
Година 2023 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Schneverdingen
Контактирајте го продавачот
88.000 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2023 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 8 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2017 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Ширина на опфаќање 5.4 м Број на редови 12 Простор помеѓу редови 45 мм
Година 2012 Пневматска сеалка пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Капацитет 10600 ха/час
Година 2009 Пневматска сеалка пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
61.500 €
Ширина на опфаќање 9 м Број на редови 12 Простор помеѓу редови 75 мм Капацитет на резервоар 7000 л
Година 2013 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
47.500 € CZK 1.200.000 CZK
Година 2008 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Чехија, Rakovník
Контактирајте го продавачот
44.900 €
Ширина на опфаќање 9 м Број на редови 12 Капацитет на резервоар 7000 л
Година 2009 Пневматска сеалка пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, 17094 Pragsdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи