Филтри -

Електрични прецизни сејалки Kuhn

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

19 огласа: Електрични прецизни сејалки Kuhn

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2024 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, De-54516 Wittlich
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Ширина на опфаќање 4 м Број на редови 6
Година 2000 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Австрија, At-8230 Hartberg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Ширина на опфаќање 5.4 м Број на редови 12
Година 2005 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Schierling
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Година 2007 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 8 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2015 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Година 2020 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
електрична прецизна сејалка Kuhn kosma e електрична прецизна сејалка Kuhn kosma e електрична прецизна сејалка Kuhn kosma e
3
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Година 2021 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
25.775 €
Број на редови 8
Година 2013 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
електрична прецизна сејалка Kuhn planter 2 6-reihig електрична прецизна сејалка Kuhn planter 2 6-reihig електрична прецизна сејалка Kuhn planter 2 6-reihig
3
Контактирајте го продавачот
7.074 €
Година 2001 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Австрија, At-8230 Hartberg
електрична прецизна сејалка Kuhn Maxima 3 TIM
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4.5 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2020 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Ширина на опфаќање 60 м Број на редови 8 Простор помеѓу редови 75 мм Капацитет на резервоар 50 л
Година 2020 Пневматска сеалка пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Број на редови 6
Година 2005 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.157 €
Година 2016 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 12 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет 6000 ха/час
Година 2005 Пневматска сеалка пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 8 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2009 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 8
Година 2023 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Број на редови 6
Година 2007 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
74.600 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет на резервоар 1350 л
Година 01/2023 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
9.990 €
Број на редови 18
Година 2005 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Kunde
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи