Филтри -

Фрези за формирање на брегови

Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

64 огласа: Фрези за формирање на брегови

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Број на редови
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.300 € Без ДДВ
Година 2021 Километража Број на редови
Романија
DELTA DOMO S.R.L.
1 година на Agronetto
фреза за формирање на брегови Kent Tarım фреза за формирање на брегови Kent Tarım фреза за формирање на брегови Kent Tarım
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Број на редови
Турција
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
фреза за формирање на брегови Grimme GH 600 фреза за формирање на брегови Grimme GH 600
2
Контактирајте го продавачот
19.800 € PLN 85.000 PLN
Година 2020 Километража Број на редови 6
Полска, Głubczyce-Sady
фреза за формирање на брегови Grimme BASELIER 5.4 фреза за формирање на брегови Grimme BASELIER 5.4 фреза за формирање на брегови Grimme BASELIER 5.4
3
Контактирајте го продавачот
10.480 € PLN 45.000 PLN
Година 2007 Километража Број на редови 6
Полска, Głubczyce-Sady
Контактирајте го продавачот
2.000 € Со вклучен ДДВ
Простор помеѓу редови 500 мм Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 60 кс Капацитет 5 ха/час Работна брзина 6 км/ч
Година 04/2022 Километража Број на редови 1
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Број на редови
Ирска, Co.Dublin
Контактирајте го продавачот
23.500 € Со вклучен ДДВ
Простор помеѓу редови 1700 мм Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2020 Километража Број на редови
Украина, Дніпро́
нови фреза за формирање на брегови EURO-Jabelmann P 520 Dammfräse
1
Контактирајте го продавачот
7.630 € Без ДДВ
Простор помеѓу редови 750 мм
Година Километража Број на редови 2
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
6.970 €
Година 2022 Километража Број на редови
Германија, Zeven
нови фреза за формирање на брегови AVR GE Force Heavy Duty Frees
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Број на редови
Холандија, Maasdam
Контактирајте го продавачот
26.600 €
Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2023 Километража Број на редови
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Број на редови
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
6.055 € PLN 26.000 PLN
Година 2023 Километража Број на редови
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
1.050 US$ EUR ≈ 985,40 €
Година 03/2015 Километража Број на редови
Украина, Gorniki
Контактирајте го продавачот
20.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2009 Километража Број на редови 6
Украина, Chabany
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража Број на редови
Шпанија, Peñaranda de Bracamonte
Контактирајте го продавачот
7.500 € Со вклучен ДДВ
Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2005 Километража Број на редови 4
Украина, Червоноградський р-н
Контактирајте го продавачот
13.000 € Со вклучен ДДВ
Простор помеѓу редови 75 мм Потребна сила на трактор 75 кс Капацитет 1.2 ха/час
Година Километража Број на редови 4
Белорусија, Brest
фреза за формирање на брегови Cita tehnika Skurup vagotājs
1
Контактирајте го продавачот
470 € Без ДДВ
Година Километража Број на редови 5
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
нови фреза за формирање на брегови EURO-Jabelmann Kartoffelhäufelgerät, Häufler Häufelgerät mit Dammformblech, V 5
1
Контактирајте го продавачот
6.300 € Без ДДВ
Простор помеѓу редови 750 мм
Година Километража Број на редови 4
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража Број на редови
Обединето Кралство, Swineshead Boston Lincol
фреза за формирање на брегови Kent Tarım фреза за формирање на брегови Kent Tarım фреза за формирање на брегови Kent Tarım
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Број на редови
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 40 мм
Година Километража 45 м/ч Број на редови
Турција
Контактирајте го продавачот
1.800 € Со вклучен ДДВ
Простор помеѓу редови 500 мм Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 30 кс Капацитет 1 ха/час Работна брзина 5 км/ч
Година 02/2022 Километража Број на редови 1
Турција
фреза за формирање на брегови Kent Tarım фреза за формирање на брегови Kent Tarım фреза за формирање на брегови Kent Tarım
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Број на редови
Турција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Претплати се