Филтри -

Глави на жнеалка

Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

55 огласа: Глави на жнеалка

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Должина Широчина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови 12500 м/ч
Година Должина Широчина
Финска, Pirkkala
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Нето тежина 1100 кг
Година 2020 Должина Широчина
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови 11600 м/ч Нето тежина 1410 кг
Година 2017 Должина Широчина
Латвија, Lielvarde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови 8500 м/ч Нето тежина 1023 кг
Година 2019 Должина Широчина
Латвија, Lielvarde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови 1000 м/ч Нето тежина 970 кг
Година 2018 Должина Широчина
Латвија, Lielvarde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 205 кг
Година 2024 Должина Широчина
Финска, Hiltulanlahti
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 395 кг
Година 2024 Должина Широчина
Финска, Hiltulanlahti
Контактирајте го продавачот
83.380 €
Година Должина Широчина
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
500 €
Година 2021 Должина Широчина
Турција, Ankara
Galen Grup Çelik Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş.
4 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Должина Широчина
Словенија, LITIJA
нови глава на жнеалка ABI Arbro 400S нови глава на жнеалка ABI Arbro 400S нови глава на жнеалка ABI Arbro 400S
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
28.430 € BYN 99.500 BYN
Нето тежина 330 кг
Година 07/2021 Должина Широчина
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Должина Широчина
Португалија, Alverca do Ribatejo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Должина Широчина
Португалија, Alverca do Ribatejo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Должина Широчина
Литванија, Kazlų Rūdos
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Нето тежина 700 кг
Година 2016 Должина Широчина
Романија, Lăpuș
нови глава на жнеалка Waratah H480C нови глава на жнеалка Waratah H480C нови глава на жнеалка Waratah H480C
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Височина 1.72 м Работни часови 3 м/ч Нето тежина 1350 кг
Година 05/2022 Должина 1.88 м Широчина 1.2 м
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 € Без ДДВ
Година Должина Широчина
Литванија, Kelmė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2010 Должина Широчина
Естонија, Vilusi
глава на жнеалка John Deere 480C Harvester Head in parts
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Должина Широчина
Литванија, Kazlų Rūdos
глава на жнеалка Hultdins SS555S глава на жнеалка Hultdins SS555S глава на жнеалка Hultdins SS555S
3
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Работни часови 20 м/ч Нето тежина 170 кг
Година 09/2023 Должина Широчина
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Должина Широчина
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Работни часови 13000 м/ч
Година 2017 Должина Широчина
Литванија, Kazlų Rūdos
глава на жнеалка John Deere H 413 глава на жнеалка John Deere H 413
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови 250 м/ч
Година 2020 Должина Широчина
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 895 кг
Година 2021 Должина Широчина
Белорусија, Minsk
нови глава на жнеалка Log Max 6000 нови глава на жнеалка Log Max 6000 нови глава на жнеалка Log Max 6000
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 1306 кг
Година 2021 Должина Широчина
Белорусија, Minsk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи