Филтри -

Гребли

Резултати од пребарување: 335 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

335 огласа: Гребли

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
гребло Fella TS 300 DR гребло Fella TS 300 DR гребло Fella TS 300 DR
3
Контактирајте го продавачот
1.050 € Без ДДВ
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Романија, Bihor
LORGER SRL
5 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на ротори 9 Капацитет 24 ха/час Потребна сила на трактор 60 кс Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година 05/2024 Километража 24 м/ч Ширина на опфаќање 330 м
Турција, KONYA/KARATAY
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.800 €
Број на ротори 4
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 12.5 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
8.950 € Со вклучен ДДВ
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Proszówka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Германија, Rollwitz
Контактирајте го продавачот
32.000 € Со вклучен ДДВ
Број на ротори 2 Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
13.700 € Со вклучен ДДВ
Број на ротори 1 Капацитет 8 ха/час Потребна сила на трактор 50 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Coevorden
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Agronetto
гребло Claas 4 гребло Claas 4 гребло Claas 4
3
Контактирајте го продавачот
1.488 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
1.950 € Со вклучен ДДВ
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
гребло DCM Cita tehnika DCM GA 380 3PN 9B
1
Контактирајте го продавачот
2.540 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
гребло DCM Cita tehnika DCM GA 380 3PN 11B 4
1
Контактирајте го продавачот
2.919 € Без ДДВ
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
гребло JF 400 гребло JF 400 гребло JF 400
3
Контактирајте го продавачот
1.322 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
гребло PZ 2400 гребло PZ 2400
2
Контактирајте го продавачот
455 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
гребло DCM Cita tehnika DCM GA 420 3PN11B 4M гребло DCM Cita tehnika DCM GA 420 3PN11B 4M гребло DCM Cita tehnika DCM GA 420 3PN11B 4M
3
Контактирајте го продавачот
2.998 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
гребло Kuhn 3.2 гребло Kuhn 3.2
2
Контактирајте го продавачот
397 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
гребло JF HSR 200
1
Контактирајте го продавачот
517 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 2 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
4.128 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
гребло Cita tehnika Saulīte 4
1
Контактирајте го продавачот
476 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
гребло JF CR320
1
Контактирајте го продавачот
588 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
гребло Stoll UM 400 гребло Stoll UM 400 гребло Stoll UM 400
3
Контактирајте го продавачот
1.529 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1996 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Agronetto
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 335 огласа
Прикажи